Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met boulle inlegwerk en schildpad met vergulde bronzen capitellen. Inleg deels mist. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: ...
Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische loper blauw-creme, in goede staat Cond:G
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Knielende naakte vrouw. Mooie patina. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...
Antiek porseleinen kinderservies met spelende kinderen voorstelling. Circa 1920. Onduidelijk gemerkt. Bestaande uit: Kopje, haarlijn + chips. Eén deksel, suikerpot, gelijmd. Afmeting: 4 - 10 cm. In re...
Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren Lapponia ring, 925/000, Sirene, ontworpen door Björn Weckström, ca 9,1 gram. ø 56. In goede staat.
Zilveren kapspelden, 835/000, in de vorm van een veer bezet met diamanten met een oudslijpsel met lange steekspelden. 4,5x9 cm. totaal ca 11,3 gram. In goede staat
Zilveren kapspelden, 835/000, in de vorm van een veer met lange steekspelden. 5,5x12 cm. totaal ca 17 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met camee en parels. Kleine sierlijke ovale hanger met strikken en krullen versierd met kleine pareltjes en een ovale camee. 34 mm. In goede staat
Lot bloedkoraal bestaande uit diverse vormen kleine kralen en een klein geelgouden slotje. Totaal ca 30 gram.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.