Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fijn geknoopt Perzisch kleed
Resultaat: 85 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met florale decors, in aarde-tinten en blauw. Afmeting: 201 x 123 cm. In goede staat.

2x Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Resultaat: 130 EUR

Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.

Schommelstoel met snijwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke schommelstoel in Noord-Afrikaanse stijl. Houtgestoken en met parelmoer inleg. Circa 1920. Afmeting: 87 x 80 x 37 cm. In goede staat.

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrinekast + spiegelwand. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 62 x 40 cm. In goede staat.

Engelse naaikast op theekist?
Resultaat: 110 EUR

Aparte 19e eeuwse Engelse koloniale teakhouten (naaikast) op theekist? Hoge poot, 4-spant, klauwpoten, slot gesigneerd. Afmeting: 82 x 46 x 31 cm. In goede staat.

3-Delige archiefkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten drie-delige archiefkast met twaalf lades en messing handgrepen. Circa 1920. Afmeting: 133 x 138 x 61 cm. In goede staat.

Grunder vrijslinger
Resultaat: 75 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Kienzle vrijslinger, 1890
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit Kienzle vrijslinger met halve zuilen, kroon en tollen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...

Pop, 'Heinrich Handwerck', ca. 1900.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Lot div. munten (Ned.)
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse Nederlandse munten, ook veel zilver. Bestaande uit: 1x 5 cent, 1850. 5x 25 cent, 1928, 1849, 1918, 1939 en 1941. 2x ½ gulden, 1922 en 1929. 2x 2½ cent, 1929 en 1913. 1x 2½ cent, 1941. 2x...

6x Insteekalbums, Europa
Resultaat: 50 EUR

Zes stuks postzegel insteek albums. Meest recent materiaal Europa en wat klassiek materiaal van België en Duits-rijk.

Lotje munten
Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse munten Nederland/Ned. Indië waaronder: 1 gulden 1939, 1/2 gulden 1928, 1/2 gulden 1862, diverse 1 cent, 2,5 cent en 5 cent stukken.

Duits foldingmes, WO II
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits folding klapmes van messing en staal, WO II. Ongemerkt. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Duitse SS Dolk
Resultaat: 100 EUR

Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Militair sabel
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

2x Oude antieke zwaarden
Resultaat: 150 EUR

Twee oude/antieke zwaarden. Eén Indiase messing beslagen kris, 20e eeuw. Eén antiek Afrikaans zwaard in houten met leer schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede staat.

2x Banjonetten + mes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bajonetten + mes met benen greep. Circa 1910. Eén maal Toledo, zonder schede, Spanje. Eén maal Duitsland, met schede. Afmeting: 24 - 55 cm. In redelijke staat.

Buks, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse buks met knikloop en noten kolf. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 120 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.

Hollandse degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai belijmde heft en bewerkte plated lemmet. Oxydatie. In originele lederen schede. Afmeting: 100,5 cm. In redelijk/goede staat.

Nerts bontjas + Muts + Sjaal
Resultaat: 80 EUR

Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Ruud Jaspers, Metalen vogel
Resultaat: 40 EUR

Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Schrijfset met porselein
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.

3x Houten Kokeshi poppen
Resultaat: 75 EUR

Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Affiche circuit van Zandvoort
Resultaat: 230 EUR

Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...

2x Chinese piedestals, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bontjas van rode vos
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas van rode vos. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Heilig beeld altaar, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Tinnen moffenkruikje, 1800
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam klein antiek tinnen moffenkruikje. Circa 1800. Licht bedeukt. Afmeting: 7,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Jugendstil tafellamp, 1915
Resultaat: 95 EUR

Kopergeslagen Jugendstil tafellamp met gekleurde glazen kap. Circa 1915. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Optica kijker + platen
Resultaat: 120 EUR

Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Lot plated
Resultaat: 60 EUR

Lot plated bestaand uit een bestek van Keltum model Hollands glad, diverse onderschotels WMF, trompetvaasjes en eierdopjes.

Lot kandelaren (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Smeedijzeren vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Engelse stick barometer
Resultaat: 210 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Antieke notenhouten stickbarometer
Resultaat: 120 EUR

Antieke notenhouten stickbarometer voor de Duitse markt. Met bandintarsia en plated aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: 180 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 600 EUR

Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Haard-voorzet, ca. 1900
Resultaat: 220 EUR

Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse houtbak, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp , 1890
Resultaat: 65 EUR

Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.

Staande Majolica petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...

Japanse wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen Aziatische doofpot
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...

2x Oude goudweegschalen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...

Bordenrek + tinnen lepels
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.

R. Mario, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 90 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 35 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan
Resultaat: 185 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Oude Schans Texel
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen
Resultaat: 160 EUR

Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.

3x B.H. Bolink, 3x Landschappen
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...

Monogram R.O., Portret rabijn
Resultaat: 155 EUR

Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

A. Malive, Poezen bij bolderkar
Resultaat: 40 EUR

A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen.
Resultaat: 205 EUR

T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 375 EUR

Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap
Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind
Resultaat: 200 EUR

Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen
Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren schakelarmband
Resultaat: 15 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Zilveren sieraden met o.a. granaat
Resultaat: 110 EUR

Zilveren sieraden, 835/000, met oorclips met rond gefacetteerde granaat en een rad met knoppen, ø 17,5 mm, een armband met bloem vormige schakels met ronde gefacetteerde granaten, breedte 11,5 mm, een...

Gouden ring blauw spinel
Resultaat: 65 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met opengewerkte zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe spinel, 18x14mm, De steen is wat beschadigd. ø 56. ca 7,2 gram.

Gouden oorhangers met granaat
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met granaat. Lange oorhangers met een staaf met granaat met daaronder een rozet met granaten. lengte 45 mm. ca 5,3 gram. In goede staat

12 Zilveren theelepels (apostelen)
Resultaat: 50 EUR

Cassette met 12 zilveren theelepels, 835/000, bekroond met apostelen. 10,5 cm. totaal ca 125 gram.

Miniatuur zilveren glazenwasser
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur glazenwasser, 835/000, met kar en ladder. 7x2x3cm. ca 24 gram. Voorzien van grootkeur. In goede staat.

Gouden hanger opaal
Resultaat: 135 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met blauw opaal. hanger met ovale blauwe opaal in en bewerkte rand met getorst draad. 34x16 mm. ca 2,8 gram. In goede staat

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 90 EUR

Houten wandelstok met zilveren knop, ø 4 cm. versierd met een parelrand. 835/000. lengte 94 cm.

Lapis Lazulli collier
Resultaat: 45 EUR

Lang collier van lapis lazuli kralen, ø 10 mm. lengte 90 cm. voorzien van verzilverde sluiting

Witgouden steekspeld met diamant
Resultaat: 55 EUR

Witgouden steekspeld, 585/000, met een ruitvorm bezet met een briljant geslepen diamant, 0,10 crt. ca 0,7 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met robijn
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, peervomrig met peervormig gefacetteerde robijn, 4x6mm. ca 1,3 gram. Nieuw

Lot met o.a. zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot met o.a. zilver met een zilveren beursje, pen, diverse zilveren colliers, broche en een plated taartschep.

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver met een beker met parelrand voorzien van gravure, een ovale servetband met gravure, een vingerdoekband met monogram en een lepel met wajangfiguur. Diverse gehaltes. totaal ca 118 gra...

Lot zilver o.a. bestek
Resultaat: 65 EUR

Lot zilver met o.a. een sierkurk, een cakevork en een vaasje, gegraveerd. Verder diverse lepels, klontjestang en een notenkrabber. Diverse gehaltes.

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge, Engels zakhorloge met snek in beschermkast, uurwerk getekend: Samson, London 22515 MT.: Onduidelijk London, jl.:A: 1796. Voorzien van Hollandse zilveren horlogeketting met sleutel...

2 Gitten colliers
Resultaat: 40 EUR

Twee colliers met gitten. Een collier met 3 rijen met gefacetteerde gitkralen, 4,5mm, bevestigd aan een geelmetalen slot met zwarte stenen. 42 cm. En een gevlochten collier met gitten met een divers s...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 80 EUR

Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Art Deco, versierd met hamerslag en krul aan het uiteinde van de steel. 12 cm. ca 135 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. In goede staat.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...

Gouden oorhangers met bloedkoraal
Resultaat: 95 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met bloedkoraal. Geelgouden brisures met gouden huls met een pegelvormige bloedkoraal. lengte 3 cm. ca 1,5 gram

Gouden broche met emaille en diamant
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden broche, 583/000, laat Art Nouveau,Russisch, in strikvorm versierd met diamanten en emaille. Met rode steen. 4 cm. ca 6 gram. 1908-1927. In goede staat

Gouden hanghorloge met collier
Resultaat: 380 EUR

Geelgouden hanghorloge met gouden collier, 585/000. Lang Gourmetcollier met hanghorloge met gefacettteerde rand, ø 27 mm. Lengte collier 80 cm. Totaal bruto gewicht ca. 37 gram. Breuklijn in wijzerpla...

Ring met robijn en peridot
Resultaat: 140 EUR

Ring, 375/000, met robijn en peridot. Ring met een vierkant geslepen robijn, 8x8mm, met aan beide zijkanten 4 rechthoekig gefacetteerde peridots. ø 60. ca 5,7 gram. Nieuw

Zilveren broche
Resultaat: 80 EUR

Zilveren broche in de vorm van een veer bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van veiligheid. ca 11,5 gram 6x2,5 cm. In goede staat

Gouden Biesmark armband
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden biesmarkarmband, 585/000, met bollen langs de randen. Breedte 11 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. totaal ca.16,9 gram. In goede staat

Gouden herenring met monogram
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met een rechthoekig gecontourneerde bovenkant, 16,5x14mm, voorzien van gravure. ø 65 ca 12,5 gram. In goede staat

Gele saffier
Startprijs 25 EUR

Gele saffier, ovaal gefacetteerd 10,57 crt. 11,5x13x8mm.

Zilveren eierlepel,
Resultaat: 60 EUR

Fraaie zilveren eierlepel, 835/000, met gezaagde bak met krulpatroon en een steel met filetrand en versierd met fijn ruitvormig pointielleermotief. MT.: J.H.Eversbag & D. van Outvorst, Amsterdam jl.:...

Zilveren dienblad
Resultaat: 350 EUR

Mooie zilveren dienblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd op 4 bolpoten MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam jl.: O:1848 25x31x3,5cm. ca 600 gram. In goede staat

Beursje met gouden beugel, antiek
Resultaat: 650 EUR

Fraai beursje met geelgouden beugel, 750/000, Halve maanmodel voorzien van graveerwerk. MT.: A. Ooms & Zoon, Middelburg/Zierikzee jl.:G:1816. Met zwart velouren tas. 7x9cm. Gewicht met tas: ca 30 gram...

Djokja zilveren schaal
Resultaat: 130 EUR

Grote zilveren schaal, BWG, Djokja, rond model geplaatst op 3 bolpoten versierd met cannelures met floraal Djokja motief. ø28x11cm. ca 520 gram. In goede staat.

Antieke zilveren doos (rechthoekig)
Resultaat: 500 EUR

Antieke zilveren doos, rechthoekig gecontourneerd model met op het scharnierende deksel een gegraveerde voorstelling. de zijkanten zijn versierd met een floraal patroon met vogels en bloemen. Vermoede...

Zilveren broodmand
Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...