Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.
Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...
Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.
T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Van der Neer. 20e Eeuw. Portret van een rabbijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
A. Cabali. 1886 - 1963. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
De Kat. Circa 1950. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacob W. Gruyter. Op koper geschilderd. Hollands havengezicht. Olieverf op koper. Afmeting: 25 x 20 cm. In goed staat.
Gesigneerd E. Rabbers. Restsignatuur. Circa 1920. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met gemberpot en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Naar Jan Vermeer. 19e Eeuw. Geschilderde kopie. Trapgevelhuis met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J.J. van Maaten. Circa 1900. Berglandschap met kasteel en wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 25 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zwicka Kuzmowicz. Warschau, Polen. Joodse rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 38 cm. In goede staat.
Hyp. van Cauche. 20e Eeuw. Vissers op zee halen de netten binnen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
M. Thomas. 20e Eeuw. Zeilboot op meer bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.
Alfons Verstraeten. 1922 - . Zeilboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Origineel ontwerp/gouache. Pinkeltje in Artis, De kinderboerderij. Mogelijk door Dick Laan zelf geschilderd. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse antieke achter-glas-schildering. Jugendstil, circa 1915. Nederlandse Gasgloeilicht Maatschappij. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal (overleden). Meisterhoes te Azelo. Afmeting: 80 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Dikke vrouw op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 39 x 38 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Ben Viegers. Stilleven met rozen en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Huizen langs een vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 21 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Wintermorgen Usselo 1919. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.
Vier antieke miniatuur schilderijen op ivoor. Circa 1900. Diverse voorstellingen met dames etc. Afmeting: 18 x 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met windmolen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Perzische school. Op ivoor. Circa 1900. Twee Arabische figuren in landschap. Gouache op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput met paarden en figuren (Den Haag?). Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.
A. Karssen. 1945 - ..... . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 39 cm. In goede staat.
Martinus Jacobus Nefkens. 1866- 1941. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Surrealistisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? . 18e - 19e Eeuw. 17e Eeuws interieur, vrouw in stoel bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. Landschap. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). Houten huisje met duiven bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.