Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw 2312
2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Startprijs 240 EUR
Briefopener, Napoleon 2311
Briefopener, Napoleon
Startprijs 250 EUR
2x Art Deco kerkkandelaren 2310
2x Art Deco kerkkandelaren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Luster Mänchen lamp 2309
Luster Mänchen lamp

Resultaat:

170 EUR

3x Staande lampen, Modern. 2308
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis 2307
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Japanse tafellampen, 1900 2306
2x Japanse tafellampen, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Zakkroonluchters 2305
2x Zakkroonluchters

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl 2304
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl

Resultaat:

55 EUR

2 Wandlampen 2303
2 Wandlampen
Startprijs 40 EUR
2 Stalampen 2302
2 Stalampen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke hanglamp 2301
Antieke hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Jugendstil fotolijstjes 2300
2x Jugendstil fotolijstjes

Resultaat:

40 EUR

Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto 1447
Peter Bersch, Vrouwelijke naaktfoto
Startprijs 50 EUR
Antiek messing fotolijstje 2513
Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR
3x Antieke foto-camera platen 2389
3x Antieke foto-camera platen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Oude camera, divers 2323
4x Oude camera, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Leitz Leica camera 2322
Leitz Leica camera

Resultaat:

190 EUR

3 Delen Jugendstil-stijl 2057
3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 70 EUR
Map met 4 kunstwerken + 1 foto 1509
Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 40 EUR
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1372
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst met bolglas 900
Zilveren fotolijst met bolglas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stel zilveren fotolijstjes 823
Stel zilveren fotolijstjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilver (7x) 740
Lot zilver (7x)

Resultaat:

100 EUR