Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.