Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 200 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Lot plated
Startprijs 50 EUR

Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden oorhangers parel, diamant
Resultaat: 120 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Lange oorhangers met een cultivé parel, ø 6,5 mm, en 2 briljant geslepen diamanten per oorhanger, totaal ca 0,12 ct. lengte 4 cm. ca 5,3 gram. In g...

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Copenhagen, Beren
Startprijs 110 EUR

Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 100 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met paard. diverse deukjes. 9x4,5cm. Redelijke staat.

2x Zuid-Duitse handwerk medaillons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

4x Delfts blauwe borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Jac. Schmuzer, Gravure
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.

Louise Seize spiegel
Resultaat: 50 EUR

Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.

Engelse voltaire
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.

2x Empire-stijl hanglampjes
Startprijs 350 EUR

Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Startprijs 200 EUR

Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 70 EUR

Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.

6 Zilveren lepeltjes in parelmoerdoos
Startprijs 110 EUR

Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke schaal met goudvis en houtnerf
Resultaat: 750 EUR

Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.

Chinese Wanli sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 185 EUR

17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.

2x Grote terracotta siervazen
Startprijs 550 EUR

Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.

3 Gouden ringen, saffier, robijn, smaragd
Startprijs 265 EUR

Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Engels breistoeltje
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.

Grote passpiegel
Startprijs 450 EUR

Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat

Theebus met zilver
Resultaat: 95 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.

Speeldoos met platen
Startprijs 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Een grote Chinese lampenvoet met salamander
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

J. Hubert, Spelend poezen
Startprijs 1.000 EUR

J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

G. Krol, Herfstmorgen 1925
Resultaat: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.

Franz Nechutny, Opa en oma met kleinkind
Startprijs 700 EUR

Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud China
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

Eiken secretaire, ca. 1850
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Wortelnoten halve-maankast met intarsia
Resultaat: 175 EUR

Louis Philippe-stijl wortelnoten halve maan kast met florale intarsia. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 122 x 43 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

17e-18e Eeuwse Renaissance stoel
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten Renaissance stoel met ranken, figuren, fruit, engelen en getorste verbinding. Bij rugleuning stukje ranken weg. Afmeting: 112 x 51 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

2x Thora pointers
Startprijs 175 EUR

Twee thorapointers, BWG, een houten thorapointer versierd met zilver en turkoois, 44cm, en een BWG thorapointer versierd met turkoois en onyx. 25 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 150 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet en gecontourneerde kolom. MT.: Hawksworth, Eyre & Co ltd, Sheffield, jl.: b: 1894. Grootte 12x12x20cm. In goede staat

Antieke kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Doos divers interessant oud/antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband
Startprijs 300 EUR

Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Resultaat: 2.000 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.

Hanger met smaragd
Startprijs 100 EUR

Collier en hanger, 416/000, met smaragd en diamant. Fijn wit gedraaid collier met een getorste hanger bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,05, en smaragden, totaal ca. 0,42 crt. Lengte hanger 30 mm...