36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Geelgouden broche/hanger met bloemcamee 510
Geelgouden broche/hanger met bloemcamee
Startprijs 120 EUR
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip 1298
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 120 EUR
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief 1302
Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startprijs 100 EUR
Gouden ring met bloedkoraal 527
Gouden ring met bloedkoraal

70 EUR

Baardmanskruik, 18e eeuw 6179
Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Keith Haring, Man + mannetjes 1315
Keith Haring, Man + mannetjes
Startprijs 380 EUR
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6196
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw

100 EUR

2-Delig zilveren gembercouvert , 1859 544
2-Delig zilveren gembercouvert , 1859
Startprijs 80 EUR
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

120 EUR

Collier van gitten 561
Collier van gitten
Startprijs 30 EUR
Purmerend plateelvaas 6213
Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR
Zilveren suikerstrooier 574
Zilveren suikerstrooier

110 EUR

3x Duits keramiek, 19e eeuw 6230
3x Duits keramiek, 19e eeuw

50 EUR

Antieke bijbel met zilver slot 591
Antieke bijbel met zilver slot

25 EUR

Collier met koraal en parel  608
Collier met koraal en parel
Startprijs 90 EUR
Chicken kom, 19e eeuw 6247
Chicken kom, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Inktstel met zilveren deksels 625
Inktstel met zilveren deksels
Startprijs 120 EUR
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x) 6264
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)

60 EUR

2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles 6281
2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles

225 EUR

Italiaanse keramieken tafellamp 6298
Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR