Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Twentse boerderij met hoenderhof en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.
Vier antieke miniatuur schilderijen op ivoor. Circa 1900. Diverse voorstellingen met dames etc. Afmeting: 18 x 15 cm. In goede staat.
A. van den Burgh. Hollands plasgezicht met windmolen, huizen, eenden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
B. Hoppen. Landschap met boerin en ganzen. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 34 cm. In goede staat.
Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spettervrouw. Plakaatverf op papier. Afmeting: 30 x 39 cm. In goede staat.
De Kat. Circa 1950. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Russische school. 1903. Kyrillische signatuur. Landschap bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Huizen langs een vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 21 cm. In goede staat.
Vier vroeg 19e eeuwse handingekleurde Franse gravures over de geschiedenis van de hoepelrok. Crinolin. Humoristische voorstellingen over de hoepelrok. Fabrique de Estampes de Gangel a Metz. Gravures o...
Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.
Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Kees van Loon. 1930 - ......... . Landschap met ruiter op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met windmolen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse antieke achter-glas-schildering. Jugendstil, circa 1915. Nederlandse Gasgloeilicht Maatschappij. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Zwicka Kuzmowicz. Warschau, Polen. Joodse rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Zeegezicht met diverse schepen en figuren. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 34 cm. In redelijke staat.
Van der Neer. 20e Eeuw. Portret van een rabbijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Wintermorgen Usselo 1919. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Bosgezicht met ruiters te paard, jachthonden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
E. Walter? Duitse school. Circa 1880. Interieur met man bij kaarslicht en loep in zijn hand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.
Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Mogelijk Joël Thézard. 1884 - 1957. Impressionistisch Arabisch stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
E.F. v.d. Burg (Arnhem). Dansend paar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
A. Cabali. 1886 - 1963. Platbodems met figuren op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacob W. Gruyter. Op koper geschilderd. Hollands havengezicht. Olieverf op koper. Afmeting: 25 x 20 cm. In goed staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Biesmanskotten-Lonneker, met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 39 cm. In goede staat.
F.Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met violen. Stilleven met brandewijnkom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 28 cm en 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Kunsthandelaar Enschede. Strandgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Twee ouderen bij zuster. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 120 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.