Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pijpenschaaltje met zilver, Friesland
Resultaat: 40 EUR

Pijpenschaaltje, Imari, met zilveren greep in de vorm van een Franse lelie en een paard. MT.: R.Kijlstra 1896-1943. ø14x7cm. In goede staat

Zilveren schaaltje met klontjestang
Resultaat: 40 EUR

Zilveren schaaltje, 835/000, rond model op drie bolpootjes met hamerslagdecor, ø10x4cm, en een klontjestang met palmetvormig decor. In goede staat

Zilveren asbak met munt
Resultaat: 40 EUR

Zilveren asbak met munt, BWG, rond model met op de bodem een munt van El Salvador 900 c.a.m. 1908. Voorzien van gravure op de omgeslagen randen. ø 10 cm. totaal ca 52 gram. In goede staat

3 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een vaasje op ronde voet, 12 cm, een eierdop met parelrand, 7cm en een servetband met filetranden. 3,5cm. Diverse gehaltes, MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist . I...

Kristallen vaasje met 7 zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000, voorzien van 7 zilveren theelepels, 835/000, met deels getorste steel en bekroond met een kroon. MT.: Niekerk Schoonhoven. ø7x8cm. 10 cm. In goede st...

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 40 EUR

Bijbel met zilveren slot. Het oude testament (1896), met lederen kaft voorzien van een zilveren slot met bloembewerking. 835/000. MT.:vermoedelijk Arend Kiers, Meppel jl.: K:1819. Kaft wat beschadigd....

Zilveren ronde mosterdpot
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mosterdpot, 925/000, rond model met oorgreep en deksel met duimgreep, MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.:m:1911. 6x4x4cm ca 21 gram. In goede staat

Massieve zilveren sauslepel
Resultaat: 40 EUR

Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat

Lotje zilveren bestek
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren bestekdelen, 835/000, met 4 theelepels, een roomlepel, een vork en een dessertlepel, met monogram. En één plated theelepel. totaal zilver ca 119 gram.

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver met een beker met parelrand voorzien van gravure, een ovale servetband met gravure, een vingerdoekband met monogram en een lepel met wajangfiguur. Diverse gehaltes. totaal ca 118 gra...

Zilveren broodmes, lofje
Resultaat: 35 EUR

Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat

Lot met o.a. zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot met o.a. zilver met een zilveren beursje, pen, diverse zilveren colliers, broche en een plated taartschep.

3 Zilveren servetbanden
Resultaat: 35 EUR

Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.

Zilveren zoutvaatje met lepeltje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...

4x Plated dieren
Resultaat: 30 EUR

Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.

Zilveren schaar
Resultaat: 30 EUR

Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat

Zilveren suikerschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, kolenschep model met ronde steel met filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ca 11,5 gram. In goede staat

Strooier, jachttrofee
Resultaat: 30 EUR

Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat

Zilveren vismes
Resultaat: 30 EUR

800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.

3x Vergulde bestekdelen met emaille
Resultaat: 25 EUR

Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...

Antieke bijbel met zilver slot
Resultaat: 25 EUR

Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...

Zilveren Maggi fles-houder
Resultaat: 25 EUR

835/000 Zilveren opengewerkte Maggi fleshouder met romantische voorstellingen. Circa 1940. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. 4 x 4 x 6 cm. Ca. 39 gr. In goede staat.

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...

Bootje met zilver.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 20 EUR

Twee delen kristal met zilver, een kristallen potje met o.a. ruitslijpsel voorzien van een ronde zilveren dop en binnenrand met filetranden. en een kristallen flacon op opstaande kleine ronde voet met...

Kristallen tassa met zilveren voet
Resultaat: 20 EUR

Kleine kristallen tassa met zilveren voet, 8350/000. Kristallen schotel met aculadevormige rand bevestigd op een zilveren voet versierd met parelrand, gerestaureerd. ø 13x8cm. Minimale chips.