Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schwarzwalder klok 3615
Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bim Bam klok West Minster 3608
Bim Bam klok West Minster

Resultaat:

30 EUR

Bim Bam regulateur, 1920 3601
Bim Bam regulateur, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Westminster regulateur 3565
Westminster regulateur

Resultaat:

75 EUR

Duitse Lenzkirch tafelklok 3558
Duitse Lenzkirch tafelklok
Startprijs 120 EUR
Nautische messing klok 3551
Nautische messing klok
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Vuurvergulde Empire pendule, 1820 3522
Vuurvergulde Empire pendule, 1820

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Franse console wandklok 3515
Franse console wandklok

Resultaat:

150 EUR

Bronzen olifanten-pendule 3508
Bronzen olifanten-pendule
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw 3501
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Antieke porseleinen pop Nr. 201 3027
Antieke porseleinen pop Nr. 201
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Duitse elastolin Indianen (18x) 3020
Lot Duitse elastolin Indianen (18x)

Resultaat:

85 EUR

2x Schildpadpoppen 3013
2x Schildpadpoppen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuws aardewerk 6283
3x 18e Eeuws aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten 2936
Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot postzegels 2929
Lot postzegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Resultaat:

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR