Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Zijn stukjes af. Afmeting: 100 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wortelnoten vitrine opzetkast met bandintarsia, afgeronde hoeken en zijkanten glas. Te openen aan de zijkanten. Circa 1940. Lichte fineerschades. Afmeting: 205 x 123 x 51 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Vijf kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op houten sokkel. Dichter Milton. Circa 1890. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.