Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.
Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.