Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met zwart marmer. Circa 1860. Compositie metaal. Vrouw met zweep. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 36 x 11 cm. In g...
Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. F.M.S. uurwerk. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil Gustav Becker vrijslinger. Circa 1915. Afmeting: 83 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met vijf antieke Duitse Schwarzwald Rozenklokjes. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 22 x 16 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten regulateur met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1910. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken. Circa 1900- 1920. Eén van Amerikaans notenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Eén van Duits eikenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Afmeting: 35 - 38 cm. In...
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule, met boulle schildpad effect geschilderd. Uurwerk later. Afmeting: 39 cm. In matige staat.
Antieke Duitse notenhouten Kienzle regulateur met halve Korintische zuilen. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang en halfuur-slag op bel. Circa 1820. Lepage aime a coney. Afmeting: 40 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder rozenklok. Circa 1900. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met messing beslag. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok met bronzen versieringen. 1 Million, 41, 204948. Klok heeft halfuur-slag op gong. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Schwarzwald wandklokjes. Eén maal verguld latoenkoper. Eén maal schilderijklok, beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. La Glautriere A. Aigurande. Met vergulde feuille en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vurenhouten Franse precisie regulateur met decentrale secondenwijzer. Het uurwerk is uitneembaar en heeft ook wandbevestiging. Slinger niet compatibel. Afmeting: 217 cm. In goede st...
Oude kleine Hindeloopen beschilderde Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In zéér goede staat.
Oude kopergeslagen wandklok in Barok-stijl. Klok heeft halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...
Beschilderde houten Neuchatel-stijl console wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op bel. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Oude Engelse schoolklok met originele beschildering. Slagwerk op gong. Afmeting: 13 x 39 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle rode schilpad console wandklok met vergulde bronzen versieringen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Paar messing platte lijsten zijkant weg. Verder in...
Oude messing Talamex-Germany scheepsklok met plated wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk. Afmeting: 8 x 17 cm ø. In goede staat.
Duitse Pfeilkreuz wandklok in Franse stijl. Hout met beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met messing. Zonder slagwerk.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok. Circa 1920. Afmeting: 53 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry Deux wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met florale zweepslag decor. Circa 1915. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met gegraveerde plated wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
19e Eeuws Duits Schwarzwald rozenklokje met halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 20 x 14 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen. Circa: 1800. Twee bloemen weg. Mooie vergulding, marmer goed. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwt...
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
Grote antieke Duitse Gründerzeit Kienzle vrijslinger met halve zuilen, kroon en tollen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.
Antieke Franse kolompendule met getorste zuilen. Circa 1860. Beschadigd, incompleet. Afmeting: 49 cm. In matige staat.
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum aanduiding. Circa 1800. Poppen missen. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.
Messing Luxor tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 x 6 cm. In goede staat.
Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde Weense wandklok met halfuur-slag en touwtjesslinger. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 44 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse pendule in Empire-stijl. Vrouw met harp. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 57 x 34 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Schwarzwald klok. Schwarzwalder Uhrenverkäufer op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Unieke Hollandse staande klok. Eigenbouw met gecompliceerd uurwerk. Dag, datum, maand, maanstand etc. Halfuur-slag. Aangepast comtoise uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp. Vrouw drinkt wijn bij druivenranken. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Deels verguld. Circa: 1840. Afmeting: 45 x 42 x 18 cm. In goede...
Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker. R + C made in Paris. Circa 1900. Eén chip geslepen glas. Emaille wijzerplaat goed. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. L.J. Harri, Amsterdam. Merk Mercer England. Afmeting: 10 x 19 cm ø. In goede staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse Louis Seize Empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eerste helft 19e eeuw. Marmer heel, uurwerk mogelijk niet origineel. Uurwerk functioneert goed, gav...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa 1900. Halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Mooie antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag. Circa: 1880. Historisme. Achtdaags Frans uurwerk, met veerslinger en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 49 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulding. Circa 1860. Louis Philippe met albast. Jager met konijn. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Met houten basement. Afmet...
Eikenhouten staande Dufa klok met slagwerk op acht gongstaven, halfuur-slag, weekloper. Circa 1920. Afmeting: 194 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekker en spillegang. Vergulde feuille. Gave wijzerplaat. Afmeting: 40 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse rood marmeren pendule stel met vaas en vergulding. Chip hoek. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok met ijsvogel decor in de winter. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Kleine oude messing reiswekker met dag en datumaanduiding en porseleinen plaquettes met putti. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Grote antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met compositie metaal. Circa 1870. Marmer gaaf. Klok gerestaureerd. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 53 x 18 cm. In g...
Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pedule stel met vaas + gravures + rood marmer. Circa: 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met chrome. Circa: 1930. Afmeting: 24 x 31 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat. recentelijk gereviseer...
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.