Duitse antieke eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 207 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Doos met vijf antieke Duitse Schwarzwald Rozenklokjes. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 22 x 16 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Messing Luxor tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 x 6 cm. In goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Vier maal diverse antieke klokken, marmer/metaal + eikenhout. Circa: 1900 - 1930. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Kienzle regulateur met halve Korintische zuilen. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat. recentelijk gereviseer...
Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Medaille d'argent. Twee haarscheuren marmer. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing Talamex-Germany scheepsklok met plated wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk. Afmeting: 8 x 17 cm ø. In goede staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Zeven oude bureauklokken. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Kienzle, Swiza coquet, Lance, Schmid. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met albast. Jager met jachthoorn. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. L.J. Harri, Amsterdam. Merk Mercer England. Afmeting: 10 x 19 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekker en spillegang. Vergulde feuille. Gave wijzerplaat. Afmeting: 40 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met zwart marmer. Circa 1860. Compositie metaal. Vrouw met zweep. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 36 x 11 cm. In g...
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang, slagwerk op gong en korte slinger. Afmeting: 19 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken. Circa 1900- 1920. Eén van Amerikaans notenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Eén van Duits eikenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Afmeting: 35 - 38 cm. In...
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok. Circa 1920. Afmeting: 53 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen en paarden opzet. Circa 1890. Afmeting: 121 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklokje. Gemerkt Telma. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder rozenklok. Circa 1900. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In zéér goede staat.
Oude kopergeslagen wandklok in Barok-stijl. Klok heeft halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude kleine Hindeloopen beschilderde Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry Deux wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.