Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
216 Resultaten
Kavel: 3500

Amsterdams staand horloge

Startprijs 3.000 EUR

Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...


Kavel: 3501

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3502

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Franse Carrara pendule , 1780

Startprijs 1.800 EUR

Grote antieke Franse Carrara marmeren Louis Seize pendule met grote vuurvergulde figuren en vuurvergulde bronzen versieringen. Ongerestaureerd. Circa 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...


Kavel: 3504

Franse kogelpendule, 19e eeuw

Startprijs 650 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote Franse kogelpendule met twee vrouwen en putti met zandloper op wit marmeren basement. Compositie metaal. Met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 68...


Kavel: 3505

Grote 8-bellen klok

Startprijs 3.200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...


Kavel: 3506

Lectura pendule

Startprijs 2.850 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire lectura pendule in goede complete originele staat. Deukje in zijkant klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Afmeting: 43 x 28 ...


Kavel: 3507

Franse Napoleon III tafelklok, 1870

Resultaat: 720 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...


Kavel: 3508

Bronzen olifanten-pendule

Startprijs 400 EUR

Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Weense portaalklok

Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....


Kavel: 3510

Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule

Startprijs 3.000 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en adelijk wapen. Prachtige vergulding. A...


Kavel: 3511

Franse pendule, 1870

Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse pendule met bronzen olifant en vergulde messing klokkast. Circa 1870. Met achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In goede staat.


Kavel: 3512

Friese kortstaart klok, ca. 1800

Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Weense 3-gewichten regulateur

Resultaat: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Vuurvergulde pendule onder stolp

Startprijs 200 EUR

Vuurvergulde antieke Franse Charles Dix pendule met religieuze voorstelling onder glazen stolp. Circa 1840. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Bel ophanging afgebroken. Vergu...


Kavel: 3515

Franse console wandklok

Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...


Kavel: 3516

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp

Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Franse vuurvergulde pendule

Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3518

Franse pendule, 1860

Startprijs 570 EUR

Franse vergulde bronzen pendule in lyra vorm. Met kariatiden en faun op vergulde houten console. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 52 x 35 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Engelse tafelklok

Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...


Kavel: 3520

Zaanse klok, ca. 1900

Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten Zaanse klok. Circa 1900. Jacob Kaas Amsterdam. Klok heeft ankergang en wekker, met messing front. Afmeting: 53 cm. In goede staat.


Kavel: 3521

Friese stoelklok

Resultaat: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Vuurvergulde Empire pendule, 1820

Resultaat: 1.800 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...


Kavel: 3523

Capucine officiersklok, 1820

Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke Franse messing Capucine officiersklok met wekker en touwtjesslinger. Circa 1820. Haarlijn wijzerplaat. Wijzers later. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 12 x 8 cm. In goede staat.