Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Opaline lampenvoet 2171
Opaline lampenvoet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil hanglamp, 1915 2172
Jugendstil hanglamp, 1915

Resultaat:

180 EUR

Messing kroonluchter, ca. 1900 2173
Messing kroonluchter, ca. 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Geel bureaulampje, 60-er/70-er jaren 2174
Geel bureaulampje, 60-er/70-er jaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Art Deco lamp, Vrouw 2175
Art Deco lamp, Vrouw

Resultaat:

225 EUR

Franse turfkist 2176
Franse turfkist
Startprijs 50 EUR
Verkocht
19e Eeuws haardscherm met vuurbokken 2177
19e Eeuws haardscherm met vuurbokken

Resultaat:

50 EUR

2 Delig messing haardset 2178
2 Delig messing haardset
Startprijs 30 EUR
Kolenbak met parelmoer 2179
Kolenbak met parelmoer
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Vuurbokken 2180
2x Vuurbokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houtkacheltje, 20e eeuw 2181
Houtkacheltje, 20e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Hollandse houtbak, 19e eeuw 2182
Hollandse houtbak, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gietijzeren houtkachel 2183
Gietijzeren houtkachel

Resultaat:

360 EUR

2x Heksenhaak met waterketels  2184
2x Heksenhaak met waterketels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Haard-voorzet, ca. 1900 2185
Haard-voorzet, ca. 1900

Resultaat:

220 EUR

Antieke bronzen brievenopener 2186
Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Indonesische lectuurbak 2187
Indonesische lectuurbak

Resultaat:

50 EUR

Koperen aker, 18e - 19e eeuw 2188
Koperen aker, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Perzische bronzen vaas met zilver inlay 2189
Perzische bronzen vaas met zilver inlay
Startprijs 200 EUR
3x Oud China  2190
3x Oud China
Startprijs 40 EUR
2x Chinese figuren 2191
2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Koperen schaal met tinnen inleg 2192
Koperen schaal met tinnen inleg

Resultaat:

100 EUR

3x Oosters brons  2193
3x Oosters brons
Startprijs 110 EUR
Arabische tassa 2194
Arabische tassa
Startprijs 100 EUR