Antieke parelmoer belijmde theedoos. Eén stukje gerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: 7 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen lijst met schildpad inleg, en een ivoren crucifix Afmeting: 40 x 23 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tinnen klepkannetjes. Mis-kannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse lakwerk plaquette met parelmoer belijmd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse erotische aquarellen. 20e Eeuw. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 22 cm. In goede staat.
Chinees composiet gegoten figuur. Chinese vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.