Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje + pootje los erbij. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Parelmoer visitekaartendoos
Startprijs 90 EUR

Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Circa 1920. Afmeting: 10,5 x 8 x 0,7 cm. In goede staat.

Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde theedoos. Eén stukje gerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: 7 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Parelmoer sieradendoos + spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke parelmoer belijnde sierradendoos met binnenin spiegels. Afmeting: 6 x 19 x 15 cm. In goede staat.

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Startprijs 200 EUR

Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.

Lot voor-oorlogse brieven/kaarten
Startprijs 80 EUR

Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Lot briefkaarten, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Lot briefkaarten. Onder andere Artis-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 3 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot partituren (28x)
Startprijs 100 EUR

Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.

Sieradenkistje
Startprijs 60 EUR

Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.

2x Kandelaar met albasten voet
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kaarskandelaren. Circa 1880. Compositie metaal met albast, overgeschilderd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Tafellamp met figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl hanglampjes
Startprijs 350 EUR

Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.

Marmeren zuil, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke/oude marmeren piedestal met schroefdraad. Stukje marmer hoek af. Circa 1900. Afmeting: 112 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 260 EUR

19e Eeuwse bronzen lijst met schildpad inleg, en een ivoren crucifix Afmeting: 40 x 23 x 4 cm. In goede staat.

Groot beeld als tafellamp
Startprijs 220 EUR

Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

2x Oud Hollandse tinnen snotneuzen, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke tinnen klepkannetjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse tinnen klepkannetjes. Mis-kannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Startprijs 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (groot)
Resultaat: 75 EUR

Antieke zware grote eikenhouten scheepsstuurwiel. Afmeting: ø 96 cm. In goede staat.

Japanse plaquette
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk plaquette met parelmoer belijmd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

2x Erotieke voorlichtings prent
Startprijs 50 EUR

Twee oude Japanse erotische aquarellen. 20e Eeuw. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 22 cm. In goede staat.

3x Tand-ivoren Chinees beeldje
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke tand-ivoren Chinese vrouwen figuren. Gemaakt van tijgertand. Circa 1900. Eén hoofdje gelijmd. In redelijk/goede staat.

Chinees figuur, Chinese vrouw
Startprijs 50 EUR

Chinees composiet gegoten figuur. Chinese vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Chinees gesneden figuren van been
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese benen gesneden figuren. Keizer en keizerin. Afmeting: 17,5 - 18 cm. In goede staat.