Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese natuurstenen wierookbrander met rondom boeddha's en draken op deksel. Circa 1900. Afmeting: 8 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Vijf oude koraal doodskoppen aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen handknopen met boeddha decors. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk miniatuur commode met zeven laden. Houtgestoken en met goud decor. Circa 1900. Afmeting: 37 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Lot met diverse stukken edelstenen, o.a. tijgeroog, jade, labradoriet grootte ca 8 cm
Drie oude Oosterse/Chinese voorwerpen. Eén bronzen figuur met staart. Eén bronzen paard met beweegbaar zwaard. Eén opiumpijp met goud decor. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gestoken buffelhoorn met florale decors en karper. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen dekseldoos met salamanders etc. Circa 1900. Afmeting: 6 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Drie grote authentiek beschilderde lederen Wayang poppen voor theater Indonesië. Circa: 1930. Afmeting: circa 75 - 80 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op albasten basement. Mexicaanse man en vrouw bij cactus. Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude lamsleren jas met bont. Kort model. 'Lyka Fur Made in England for Priscilla Modes'. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen tulp op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien stuks authenthieke bronzen etc. Egyptische grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: Bazuin, symboliet, medaillon etc. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.
Twee oude miniatuurportretten op ivoor geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 -15 cm. In goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.