Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees lakwerk 2488
Chinees lakwerk
Startprijs 50 EUR
Antiek messing fotolijstje 2513
Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR
Antieke koperen Jugendstil set 2054
Antieke koperen Jugendstil set
Startprijs 60 EUR
Messing fruitschaal, ca. 1890 2059
Messing fruitschaal, ca. 1890
Startprijs 60 EUR
Messing bewerkte kist 2099
Messing bewerkte kist
Startprijs 60 EUR
2x Historisme dekseldozen 2100
2x Historisme dekseldozen
Startprijs 60 EUR
3x Antiek koper werk 2107
3x Antiek koper werk
Startprijs 60 EUR
Lot Romeins (2x) 2128
Lot Romeins (2x)
Startprijs 60 EUR
Antieke tinnen snavelkan, 1900 2148
Antieke tinnen snavelkan, 1900
Startprijs 60 EUR
Chinese opiumpijp 2199
Chinese opiumpijp
Startprijs 60 EUR
5 Delen Asiatica 2200
5 Delen Asiatica
Startprijs 60 EUR
Lot briefkaarten, ca. 1900 2249
Lot briefkaarten, ca. 1900
Startprijs 60 EUR
Sieradenkistje 2251
Sieradenkistje
Startprijs 60 EUR
Lot diverse stenen (8x) 2272
Lot diverse stenen (8x)
Startprijs 60 EUR
3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen 2273
3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen
Startprijs 60 EUR
2x Miniatuurportret 2289
2x Miniatuurportret
Startprijs 60 EUR
Italiaanse lamp 2298
Italiaanse lamp
Startprijs 60 EUR
Telescoopkijker, ca. 1900 2315
Telescoopkijker, ca. 1900
Startprijs 60 EUR
Engelse schrijfkist, 19e eeuw 2346
Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Antiek kistje met schaakstukken 2351
Antiek kistje met schaakstukken
Startprijs 60 EUR
Gietijzeren potkacheltje 2371
Gietijzeren potkacheltje
Startprijs 60 EUR
Antieke Corpus Christi, 1900 2378
Antieke Corpus Christi, 1900
Startprijs 60 EUR
Boekensteun met snijwerk, 1900 2386
Boekensteun met snijwerk, 1900
Startprijs 60 EUR
Kistje met snijwerk, ca. 1900 2392
Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 60 EUR