19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee historisme metalen dekseldozen. Circa 1880 - 1930. Eén maal Neo-Renaissance met figuren, vogels etc. + messing. Eén maal met filigrain deksel. Gemerkt Wilhelm. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/g...
Prachtige grote 19e eeuwse rood-koperen appelketel met monogrammen en jaartal 1872. Afmeting: 38 x 40 x 25 cm ø. In goede staat.
Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke roodkoperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaks-dekseldoos met spreuken en religieuze figurenvoorstelling. Afmeting: 17 x 4 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuse voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...
Drie maal antiek. Circa 1900. Eén eikenhouten kolenbak. Eén kopergeslagen stokkenhouder. Eén kopergeslagen kist. Figuren decors. Afmeting: 35 - 57 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde porseleinen tafel-petroleumlamp met messing en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde opaline glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 57 x 25 cm ø. In goede staat.
Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Oud Hollands eikenhouten keuken-wandkastje met keramieken houders. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten hang-tabakspijpen kastje met terracotta pijpen. Circa 1915. Afmeting: 25 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Lot Romeinse sieraden, ring en broche, stukje afgebroken, gelijmd
Zeldzaam voor-oorlogs dubbelzijdig scheepskompas. L.J. Harri - Amsterdam. Afmeting: 13 x 29 cm ø. In goede staat.
Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.