Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors en leeuwen. Circa 1915. Afmeting: 77 x 50 cm ø. In goede staat.
Kunsthars sierbol met vissen. Naar ontwerp van M.C. Esscher. Circa 1940. 21e Eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.