Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met paradijsvogels en bloesemtakken. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen bewerkte bloempotten met vogels en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 19 cm ø en 18 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.
Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Groot oud scheepskompas van messing met embleem 'Lifeboat compass Nr. 879 Great Britain 1924'. Afmeting: 38 x 37 x 24 cm ø. In goede staat.
Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten model buffetkastje. Kinderspeelgoed. Circa 1900. Afmeting: 71 x 48 x 24 cm. In goede staat.
Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten kruiden-wandrek. Jugendstil, circa 1915. Met originele keramieken 13-delige voorraadpotten set. Afmeting: 71 x 115 x 21 cm. In goede staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke koperen Jugendstil set. Bestaande uit: Tablet, comfoor en kan. Circa 1915. Licht bedeukt. Afmeting: 31 x 40 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke messing fruitschaal met rozendecor. Circa 1890. Afmeting: 9 x 26 cm ø. In goede staat.
Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.