36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Antiquarische boeken (14x) 2469
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 20 EUR
Tabakspot + pijp. 2508
Tabakspot + pijp.
Startprijs 20 EUR
2 Antieke dienbladen 2509
2 Antieke dienbladen
Startprijs 20 EUR
3 Delen antiek cloisonne 2518
3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 20 EUR
Antieke paraplubak + 2 schotels. 2111
Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 25 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2308
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 25 EUR
4 Delen agaat boekensteunen 2417
4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 25 EUR
Kavel met 4 oude boeken 2428
Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 25 EUR
Koperen handspiegel, 1900 2456
Koperen handspiegel, 1900
Startprijs 25 EUR
Oude glazen etagere 2480
Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR
Staande lamp met latoenkoperen voet 2125
Staande lamp met latoenkoperen voet
Startprijs 30 EUR
Lot antiek tin, 19e eeuw 2150
Lot antiek tin, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Delig messing haardset 2178
2 Delig messing haardset
Startprijs 30 EUR
Barometer 2226
Barometer
Startprijs 30 EUR
Messing wandbord 2381
Messing wandbord
Startprijs 30 EUR
Vergulde Parker pen 2425
Vergulde Parker pen
Startprijs 30 EUR
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar 2464
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 30 EUR
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw 2503
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Blaker, messing 2523
Blaker, messing
Startprijs 30 EUR
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn 2056
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startprijs 35 EUR
Jugendstil schaal + dienblad 2063
Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 35 EUR
Antieke bronzen brievenopener 2186
Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 35 EUR
2x Noten tabaksdozen, 19e eeuw 2379
2x Noten tabaksdozen, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
2x oude/antieke Oosterse kistjes 2088
2x oude/antieke Oosterse kistjes
Startprijs 40 EUR