Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot oude/antieke tabakspijpen 2435
Lot oude/antieke tabakspijpen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
12 Chinese gelukskralen 2436
12 Chinese gelukskralen

Resultaat:

100 EUR

Gesigneerd Japans ivoren beeld 2437
Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startprijs 1.600 EUR
3x speculaasplanken 2438
3x speculaasplanken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Chinees brons 2439
2x Chinees brons

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grammofoon, 1910 2440
Grammofoon, 1910

Resultaat:

100 EUR

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880 2441
2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR
Bronzen vijzel, 17e eeuw 2442
Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR
Engelse samovaar 2443
Engelse samovaar
Startprijs 60 EUR
Pathefoon, 1920 2444
Pathefoon, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Toverlantaarn, 1900 2445
Toverlantaarn, 1900

Resultaat:

50 EUR

Champagnekoeler, 19e eeuw 2446
Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
5x Dier figuren (albast/mineraal) 2447
5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR
Kay Bojesen, houten design aapje 2448
Kay Bojesen, houten design aapje
Startprijs 70 EUR
2x Snuffbottles 2449
2x Snuffbottles
Startprijs 50 EUR
Gevelsteen, Porceleyne Fles 2450
Gevelsteen, Porceleyne Fles
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke bijl, 17e-18e eeuw 2451
Antieke bijl, 17e-18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing kerkkandelaar 2452
Messing kerkkandelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke handbijlen 2453
2x Antieke handbijlen

Resultaat:

60 EUR

Oosterse staande olielamp, 1900 2454
Oosterse staande olielamp, 1900
Startprijs 130 EUR
Verkocht
2x Antiek messing, Bureauset 2455
2x Antiek messing, Bureauset

Resultaat:

30 EUR

Koperen handspiegel, 1900 2456
Koperen handspiegel, 1900
Startprijs 25 EUR
Antieke humidor, 1920 2457
Antieke humidor, 1920
Startprijs 50 EUR
Plaquette met hond 2458
Plaquette met hond
Startprijs 50 EUR
3 Knijpflessen met tin 2459
3 Knijpflessen met tin
Startprijs 60 EUR
Scheerset, Solingen Gerbault 2460
Scheerset, Solingen Gerbault
Startprijs 80 EUR
Antieke scheermessenset 2461
Antieke scheermessenset
Startprijs 80 EUR
Lederen sigarenkoker met zilver 2462
Lederen sigarenkoker met zilver
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Chinese piedestals, 1900 2463
2x Chinese piedestals, 1900

Resultaat:

40 EUR

Aluminium 4-lichts kaarskandelaar 2464
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 30 EUR
Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig. 2465
Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 40 EUR
8x Oosters antiek 2466
8x Oosters antiek
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2467
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels 2468
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels

Resultaat:

45 EUR

Antiquarische boeken (14x) 2469
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Russisch Orthodox bronzen kruis etc. 2470
Russisch Orthodox bronzen kruis etc.

Resultaat:

45 EUR

2x Emaille reclameborden 2471
2x Emaille reclameborden
Startprijs 70 EUR
3x Antieke Duitse pijp 2472
3x Antieke Duitse pijp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4 Delen koper, 19e eeuw 2473
4 Delen koper, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje 2474
Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje

Resultaat:

130 EUR

Houten lokeend 2475
Houten lokeend
Startprijs 60 EUR
Palissander theekistje + theebussen 2476
Palissander theekistje + theebussen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinees agaten sculptuur 2477
Chinees agaten sculptuur

Resultaat:

900 EUR

Jugendstil barometer, ca. 1915 2478
Jugendstil barometer, ca. 1915
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Affiche circuit van Zandvoort 2479
Affiche circuit van Zandvoort

Resultaat:

230 EUR

Oude glazen etagere 2480
Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR
2 Heilig kruizen, 19e eeuw. 2481
2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR
Lot oude dekseldozen, 5x 2482
Lot oude dekseldozen, 5x
Startprijs 60 EUR