Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
525 Resultaten
Kavel: 2000

Staande bronzen lamp

Startprijs 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2001

Lamp met putti

Startprijs 125 EUR

Antieke Franse Christoffle bronzen tafellamp met putti. Circa 1920. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Lamp met 3 leeuwen

Resultaat: 200 EUR

Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Naaikastje met been

Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...


Kavel: 2004

Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Empire-stijl messing hanglamp

Startprijs 400 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2006

Franse reissecretaire, 1860

Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2007

Paar grote Arabische figuren met dienblad

Startprijs 1.500 EUR

Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Joodse olielamp, Chanoeka

Startprijs 500 EUR

Antieke Oosterse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 19e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

2x Roodbruin marmeren zuilen

Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2010

2x Putti kaarskandelaren

Resultaat: 160 EUR

Twee grote messing 7-lichts putti kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 35 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2011

2x Porseleinen lampen met brons

Startprijs 240 EUR

Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2012

Empire kroonluchter, Napoleon III

Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2013

Lepelrek + vijzel, 18e eeuw

Startprijs 250 EUR

Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en messing vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Speeldoos met div. melodieën

Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2015

Goudweegschaal, 18e eeuw

Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...


Kavel: 2016

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

2x Oude goudweegschalen

Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...


Kavel: 2018

Likeur keldertje, 1880

Resultaat: 240 EUR

Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...


Kavel: 2019

Ovale schaal met montuur

Resultaat: 190 EUR

Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Murano kroonluchter

Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2021

Bronzen lamp leeuw

Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.


Kavel: 2022

Antieke Franse microscoop in kist

Startprijs 360 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Japanse ivoren figuren groep

Startprijs 650 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.


Kavel: 2024

Ivoren penselen houder

Resultaat: 675 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...


Kavel: 2025

Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper

Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.


Kavel: 2026

Afrikaanse Joruba trommel

Startprijs 150 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2027

12 Eieren Faberge

Resultaat: 200 EUR

Twaalf Faberge eieren met religieuze voorstelling. House of Faberge genummerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 11 -12 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Weegschaal + gewichten

Resultaat: 120 EUR

Grote oude messing weegschaal + gewichtenhouder met slangenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 60 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2029

Gietijzeren kapstok

Resultaat: 80 EUR

Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.


Kavel: 2030

2 Lampen, porseleinen voet

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke lampenvoeten met handbeschilderd porselein en compositie metaal. Circa 1890. Geëlektrificeerd. Eén vaas craquele glazuur. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2032

2x Japanse bronzen vazen

Startprijs 260 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met paradijsvogels en bloesemtakken. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2033

2x Japanse bronzen bloempotten

Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen bewerkte bloempotten met vogels en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 19 cm ø en 18 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2034

2x Cassolettes met brons

Resultaat: 375 EUR

Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2035

2x Bronzen boekensteunen

Resultaat: 175 EUR

Twee grote bronzen boekensteunen met putti in Renaissance-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: circa 24 x 13 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2036

Theestoof, Louis Seize

Resultaat: 250 EUR

Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2037

Antieke WC-pot, Frankrijk

Resultaat: 170 EUR

Antieke porseleinen WC-pot met florale decors. Frankrijk. Afmeting: 47 x 30 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2039

Japanse cloisonne wierookpot

Startprijs 380 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2040

Schwarzwalder snijwerkstuk

Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2041

Theestoof, Louis Seize

Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2042

Oud scheepskompas

Resultaat: 140 EUR

Groot oud scheepskompas van messing met embleem 'Lifeboat compass Nr. 879 Great Britain 1924'. Afmeting: 38 x 37 x 24 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2043

Miniatuur porseleinkast met inhoud

Resultaat: 275 EUR

Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2044

Droste Cacao blik

Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2045

Model buffelkastje, 1900

Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten model buffetkastje. Kinderspeelgoed. Circa 1900. Afmeting: 71 x 48 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2046

Speelgoed miniatuur kast, 1915

Resultaat: 80 EUR

Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2047

Antiek kruidenrek, ca. 1900

Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten kruiden-wandrek. Jugendstil, circa 1915. Met originele keramieken 13-delige voorraadpotten set. Afmeting: 71 x 115 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2048

Zwitserse Reuge speeldoos

Resultaat: 200 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos met cilinder en kam. In notenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2050

Voor-oorlogse Hollandia flambeer-set

Startprijs 100 EUR

Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2051

2x Processielampen

Resultaat: 80 EUR

Twee antieke vergulde messing processielampen voor op stok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2052

3x Schalen, Amsterdamse school

Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...


Kavel: 2053

WMF Jugendstil tafellamp

Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2054

Antieke koperen Jugendstil set

Startprijs 60 EUR

Antieke koperen Jugendstil set. Bestaande uit: Tablet, comfoor en kan. Circa 1915. Licht bedeukt. Afmeting: 31 x 40 x 28 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2055

Jugendstil tinnen verdeelschaal, 1915

Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2056

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn

Startprijs 35 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2057

3 Delen Jugendstil-stijl

Startprijs 70 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2058

Bronzen lamp met glazen kap

Resultaat: 70 EUR

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2059

Messing fruitschaal, ca. 1890

Startprijs 60 EUR

Antieke messing fruitschaal met rozendecor. Circa 1890. Afmeting: 9 x 26 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2060

Jugendstil lamp

Startprijs 150 EUR

Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2061

Bronzen tafelbel (kloosterbel)

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2062

Ketel+comfoor, Jugendstil

Resultaat: 30 EUR

Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2063

Jugendstil schaal + dienblad

Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2064

Arabische wandelstok

Startprijs 80 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.


Kavel: 2065

Bronzen wierookbrander

Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2066

Chinese rode dekseldoos

Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2067

Antieke cloisonne schotel

Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse cloisonne sierschotel met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: ø 30,3 cm. In goede staat.


Kavel: 2068

Japanse cloisonne vaas

Startprijs 225 EUR

Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.


Kavel: 2069

Cloissone bloempot

Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2070

Bronzen Aziatische doofpot

Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...


Kavel: 2071

4x Japans lakwerk, divers

Startprijs 100 EUR

Vier maal Japans lakwerk. 20e Eeuw. Twee vaasjes, circa 1920. Eén visitekaartenhouder. Eén speld. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2072

Lot van 3 Chinese gordelknopen

Startprijs 110 EUR

Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.


Kavel: 2073

Lot van 2 Japanse inro's

Startprijs 120 EUR

Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2074

Japanse wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2075

Oude Chinese bronzen wierookbrander

Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen wierookbrander met vleermuizen-grepen, vergulding en bodemmerk. Afmeting: 18 x 16,5 x 11,5 ø cm. In goede staat.


Kavel: 2076

Bronzen kandelaar, 17e eeuw.

Resultaat: 200 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 11 x 12,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2077

2x Messing kaarskandelaren

Resultaat: 80 EUR

Twee gesigneerde antieke Duitse messing kaarskandelaren. Door Max Hartmann, Nr. 9112. Circa 1880. Afmeting: 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2078

2x Wandkandelaren

Startprijs 70 EUR

Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2079

Kraagkandelaar

Resultaat: 475 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2080

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar

Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2081

2 Messing kraagkandelaren

Startprijs 100 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2082

Messing blaker met cloisonne inleg

Resultaat: 45 EUR

Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2083

2-Armige bronzen kandelaar

Startprijs 250 EUR

Antieke vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Circa: 1870. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2084

2x Kerkkandelaren

Startprijs 140 EUR

Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2085

Portugese Joodse kandelaar

Startprijs 350 EUR

Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2086

Kerkelijke wandkandelaar

Resultaat: 60 EUR

Grote 8-lichts messing neogotische kerkelijke wandkandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 37 ø cm. In goede staat.


Kavel: 2087

2x Art Deco kaarsenkandelaar

Resultaat: 30 EUR

Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2088

2x oude/antieke Oosterse kistjes

Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...


Kavel: 2089

Handbeschilderde ronde doos, 19e eeuw

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2090

Handbeschilderd doosje, 19e eeuw

Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lakwerk dekseldoos met handgeschilderd portret van een oude man met baard en tulband. Mogelijk Russisch. Afmeting: 8,3 x 5,5 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2091

Venetiaanse moorlamp

Startprijs 850 EUR

Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.


Kavel: 2092

Indonesisch kistje

Resultaat: 40 EUR

Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2093

2x Antieke dekseldoosjes

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke notenhouten dekseldoosjes (snuiftabak), in damesschoen vorm, met ivoor en/of been belijmd. Circa 1900. Eén schoen bevat dobbelstenen in schoenzool om te schudden achter glas. Afmeting: 11...


Kavel: 2094

Palissander kist, 18e eeuw

Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2095

19e Eeuws boulle kistje

Startprijs 65 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2096

Ovale messing dekseldoos

Resultaat: 60 EUR

Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2097

Verguld messing pronkdoosje

Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2098

2x Dekseldoosjes

Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoosjes. Eén lepeldoosje met slot en sleutel. Eén souvenir dekseldoosje. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.