Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ronde speelkaarten
Resultaat: 30 EUR

Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.

6 Delen oud/antiek (divers )
Resultaat: 30 EUR

Zes delen oud/antiek koper + tin. Drie tinnen kaarskandelaren. Twee messing kaarskandelaren. Eén bunsenbrander, Max Sievert, Stockholm. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Verlichte wereldglobe
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

Lot kandelaren (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Kunsthars sierbol, M.C. Escher 1940
Resultaat: 110 EUR

Kunsthars sierbol met vissen. Naar ontwerp van M.C. Esscher. Circa 1940. 21e Eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

105 Mtr. bekledingstrips+nagels
Startprijs 75 EUR

105 Meter koperen sierlijsten (in doos) voor stoffering van banken en stoelen + koperen nagels (zak vol). Afmeting: 107 x 24 x 18 cm. In goede staat.

Paar vergulde bronzen wandkandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse lamp
Startprijs 60 EUR

Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.

Lot plated
Resultaat: 60 EUR

Lot plated bestaand uit een bestek van Keltum model Hollands glad, diverse onderschotels WMF, trompetvaasjes en eierdopjes.

2x Jugendstil fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil-stijl messing fotolijsten met standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Stalampen
Startprijs 40 EUR

Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.

2 Wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee vuurvergulde 19e eeuwse Empire-stijl messing wandkandelaren. Geëlektrificeerd. Afmeting: 20 x 16 x 6 cm. In goede staat.

2x Wandlampen, Louis Seize-stijl
Resultaat: 55 EUR

Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.

2x Zakkroonluchters
Resultaat: 390 EUR

Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Japanse tafellampen, 1900
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Japanse keramieken tafellampen met brons. Decoratie met kraanvogels en schildpadden. Circa 1900. Eén beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 25 EUR

Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.

Luster Mänchen lamp
Resultaat: 170 EUR

Antiek Duitse eikenhouten gestoken Luster Mänchen lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.

2x Art Deco kerkkandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.

Briefopener, Napoleon
Startprijs 250 EUR

Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Startprijs 240 EUR

Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2x Oude goudweegschalen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude goudweegschalen. Beide met gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Engelse trekweegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse messing Spring Balance (trekweegschaal). 30 LBS by I. Loth. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Telescoopkijker, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.

Antieke toneelkijker met schildpad
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.

3x Toneelkijker
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Eén messing met parelmoer, Preisler. Eén metaal/creme met bakeliet, haarscheur. Eén chrome met leder. Afmeting: 6 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Lederen kinder motorpet
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Toneelkijker, ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Drie antieke toneelkijkers. Circa 1900. Eén plated, Russisch gemerkt. Eén messing, plated met jachtvoorstelling. Eén messing/hout, Brevette D'invention et Dr. Perf. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staa...

Veld +Telescoop kijker
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke kijkers. Eén veldkijker, Field Marine Lemaire Paris. Eén hedendaagse telescoopkijker in foudraal. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.

Amerikaanse Dumore projector
Resultaat: 40 EUR

Voor-oorlogse Amerikaanse Dumore projector in houten kist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Leitz Leica camera
Resultaat: 190 EUR

Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude camera, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot van vier oude camera's. Eén Kodak Brownie Flash. Eén Kodak Brownie Holiday. Eén Lumiere L'automatique a pellicules. Eén Zeiss Ikon. Functies niet getest. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne trekpot
Startprijs 150 EUR

Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Plated kemphanen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Oosterse plated messing kemphanen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3x Bontjassen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude lange bontjassen. 20e Eeuw. Eén wol met cashmere. Eén nerts. Eén vos. Afmeting: 110 cm. 2 In goede staat. een met scheurtje en gat in de mouw

Oosterse vergulde (bruids)armband
Resultaat: 110 EUR

Oude Oosterse vergulde bruidsarmband met floraal filigrain decor. Afmeting: 10 x 7 cm ø. In goede staat.

Schwarzwald humidor, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Wijnvat op console, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten wijnvat op houtgestoken houder met wijnranken en koperen kraan met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 42 x 31 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke koperen olielampenvoeten
Startprijs 90 EUR

Twee antieke koperen olielampenvoeten. Circa: 1900. Later geëlektrificeerd. Twee deukjes. Afmeting: 43 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke priester kazuifel
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke priester kazuivel met ondergewaad. Fluweel met goud brocant. Afmeting: 155 cm. In goede staat.

Antiek Galjoen scheepsmodel
Resultaat: 110 EUR

Antiek historisch houten scheepsmodel van een 16e eeuws galjoen met lederen zeilen en originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 80 x 77 x 18 cm. In goede staat.

Optica kijker + platen
Resultaat: 120 EUR

Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Houtgestoken meermin
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese houtgestoken meermin uit wortelhout. Afmeting: 18 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn + oude flacon
Startprijs 50 EUR

Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Kerfsnede paraplubak, 1900
Startprijs 130 EUR

Zeskantige antieke eikenhouten kerfsnede paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1900. Afmeting: 69 x 26 x 30 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 70 EUR

Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.

Zware bronzen wandkandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen wandkandelaar in historisme-stijl (Empire, Renaissance etc.) Bazuinen met heraldiek. Afmeting: 42 x 42 x 20 cm. In goede staat.

Duitse humidor, ca. 1890
Startprijs 190 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten humidor met majolica medaillons. Circa: 1890. Afmeting: 24 x 34 x 36 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

12-Persoons plated bestek (in cassettte)
Startprijs 80 EUR

Twaalf-persoons plated bestek in cassette. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 40 x 29 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloisonne vazen
Resultaat: 280 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinese celadon bolvaas
Startprijs 70 EUR

Antieke Chinese celadon bolvaas. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 5,8 x 7,7 cm ø. In goede staat

Chinees houten beeld, Waterbuffel
Startprijs 100 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken waterbuffel met twee Chinezen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist. Slotplaatje mist. Afmeting: 15 x 41 x 25 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist met plated lijstwerk etc. 'Vogelaugen furnier'. Afmeting: 13 x 28 x 37 cm. In goede staat.

Tabakspijp hazenbot + ketting
Resultaat: 40 EUR

Antieke benen tabakspijp en hoornen ketting. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Kopergeslagen Laatste avondmaal
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen Laatste Avondmaal, met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Art Deco spiegel, 1930
Startprijs 70 EUR

Amsterdamse school, kopergeslagen Art Deco spiegel. Circa 1930. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antiek kistje met schaakstukken
Startprijs 60 EUR

Antiek grenenhouten kistje met schaakstukken van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 19 x 10 cm. In goede staat.

3x Koekplank + lepelrek
Startprijs 50 EUR

Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke vergulde messing kaarskandelaren. Kerkelijk. Circa 1880. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Empire kaars-wandkandelaren. Brons, deels verguld. Napoleon Trois. Circa 1870. Afmeting: 17 x 20 x 22 cm. In goede staat.

Russische chronometer
Resultaat: 720 EUR

Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Canon camera + lens
Resultaat: 150 EUR

Canon EOS 300D Digital Camera, met daarbij Sigma lens 80 - 400 mm F4,5 - 6 APO Optical stabilizer. Compleet in doos met beschrijvingen + draagtasje. Afmeting: 23 - 28 cm. In zéér goede staat.

Kleine kaarsenkroon
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 160 EUR

Antieke bronzen hanglamp met drie putti's. Voor kaarsen, drie-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 43 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.

Schwarzwald boekensteun, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse ingelegde panelen
Resultaat: 30 EUR

Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + stamper
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: 23 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Antieke speculaasplanken
Resultaat: 50 EUR

Twee stuks 18e - 19e eeuwse notenhouten speculaasplanken met dieren en chocoladekan decors. Afmeting: 26,5 - 27 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Twee grote vuurvergulde messing Empire kaarskandelaren met bobeches. Circa 1820. Haarscheur in één stam. Afmeting: 25,5 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oosterse documentenkist
Startprijs 160 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Twee antieke plated kandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee antieke plated bronzen vijf-lichts kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1930. Afmeting: 28 x 36 cm ø. In goede staat.

Set messing Art Deco kandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.

Microscoop in kist, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Klomp malachiet gesteente
Startprijs 110 EUR

Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Engelse weegschaal, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten weegschaal met messing en één gewicht. Circa 1880. Afmeting: 15 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Gietijzeren potkacheltje
Startprijs 60 EUR

Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Art Deco-stijl dekselterrines, Hutschenreuther
Startprijs 90 EUR

Twee Hutschenreuther zwaar plated dekselterrines in Art Deco-stijl. Afmeting: 15 x 22 cm ø. In goede staat.

Antieke speeldoos onderzetter, 1880
Startprijs 70 EUR

Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.

3-Delig WMF plated servies
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Duits historisme WMF koffieservies, plated met messing. Circa 1880. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen tafel heilig kruis
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen tafel heilig kruis met Latijnse tekst verso. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Jugendstil tafellamp, 1915
Resultaat: 95 EUR

Kopergeslagen Jugendstil tafellamp met gekleurde glazen kap. Circa 1915. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke Corpus Christi, 1900
Startprijs 60 EUR

Grote antieke bronzen Corpus Christi op eikenhout gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 65 x 39 x 8 cm. In goede staat.

2x Noten tabaksdozen, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten Biedermeier tabakspotten. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Houten drankvat op houder
Startprijs 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

Messing wandbord
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

Antieke reisschrijfkist
Startprijs 50 EUR

Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.

Natuurstenen piedestal met verlichting
Startprijs 70 EUR

Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.

Tinnen moffenkruikje, 1800
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam klein antiek tinnen moffenkruikje. Circa 1800. Licht bedeukt. Afmeting: 7,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Antieke tinnen inktpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke tinnen inktpot met stempels. Circa 1800. Afmeting: 6 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Boekensteun met snijwerk, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.