Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramiek (wijn)vat op console
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws keramieken vat met druivenranken, kraan en houten voet. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke diorama, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antieke diorama. Driemaster in notenhouten vitrine. Circa 1920. Afmeting: 59 x 48 x 11 cm. In goede staat.

3x Antieke foto-camera platen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.

Antiek Engels mes, 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Houten theestoof + emmer
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.

Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek tin, divers
Resultaat: 50 EUR

Groot lot divers antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Eikelkan, maten theebus, borden, strooier. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Oude messing bureaulamp
Startprijs 60 EUR

Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.

Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 40 EUR

Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

6x diverse kerkelijke sjerpen
Startprijs 100 EUR

Zes diverse religieuze kerkelijke sjerpen met goudbrocaat. 20e Eeuw. Afmeting: circa 40 - 150 cm. In goede staat.

Rococo-stijl spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat

Reiskist met inhoud
Startprijs 290 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...

4 Delen oud/antiek tin
Resultaat: 65 EUR

Vier delen oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Eén grote gemerkte tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Eén klepkan, 19e eeuw. Twee kaarskandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren voorzet gashaard
Resultaat: 150 EUR

Grote oude gietijzeren voorzet gashaard met dak. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 140 x 37 cm. In goede staat.

Gietijzeren potkachel
Startprijs 40 EUR

Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Wandelstok met klok
Resultaat: 40 EUR

Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

2x Lederen houders
Resultaat: 25 EUR

Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Tinnen bierpul, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Art Deco marmeren schaal, ca. 1930
Startprijs 180 EUR

Art Deco marmeren schaal met drie bronzen eenden. Circa: 1930. Afmeting: 10 x 25 cm ø. In goede staat.

Hollandse bijbel, ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse bijbel met messing sluitingen. Uitgave van Joh. de Liefde Utrecht. Circa 1800. Met lederen band. Afmeting: 8 x 26 x 32 cm. In redelijke staat.

Bronzen vogel op granieten basement
Startprijs 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen roofvogel (Vlaamse gaai) met ring in zijn snavel op granieten basement. Circa: 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Zwarte klokwandconsole
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse zwart-houten klok wandconsole met verguld lijstwerk. Afmeting: 33 x 26 x 42 cm. In goede staat.

4x Wandelstokken
Resultaat: 30 EUR

Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.

2x Oosterse visitekaarthouders
Startprijs 300 EUR

Twee oude gesigneerde Oosterse houtgestoken visitekaarthouders met Japanse figuren. Gesigneerd Dauienne. 20e Eeuw. Afmeting: 91 - 95 cm. In goede staat.

Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing Jugendstil petroleumlamp met glazen pegels en gekleurde glazen stenen in kap. Circa 1915. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.

Electrische ijzeren haard
Startprijs 40 EUR

Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 25 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.

De Katholiek maandschrift, vele jaargangen
Startprijs 75 EUR

Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...

Heilig beeld altaar, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.

2 Kandelaren met schaal
Resultaat: 40 EUR

Twee grote tinnen Giovanni Patrini kaarskandelaren en één bewerkte tinnen fruitschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm en 11 x 26 cm ø. In goede staat.

J.J. Bourassé, Summa aurea 13 delen
Startprijs 150 EUR

Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...

Bronzen standaard + geluksbal
Resultaat: 100 EUR

Antiek Japans bronzen standaard met natuurstenen geluksbal. Circa 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Interessante doos diversen
Startprijs 40 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde Parker pen
Startprijs 30 EUR

Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat

Turkse koperen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan met landschap decor, boerderij met figuren. 20e Eeuw. Deukje bovenrand. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 25 EUR

Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...

Toneelkijker, 1930
Startprijs 50 EUR

Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Joodse kerkelijke kaarsenkroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Joodse kopergeslagen kerkelijke kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: circa 65 x 50 cm ø. In goede staat.

Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773
Startprijs 70 EUR

Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.

Bontjas van rode vos
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas van rode vos. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren, 1915
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Engelse koperen kolenkit met schep
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse koperen kolenkit met schep. Circa 1870. Afmeting: 51 x 33 x 50 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tabakspijpen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/antieke tabakspijpen + onderdelen. Afmeting: 8 - 60 cm. In goede staat.

12 Chinese gelukskralen
Resultaat: 100 EUR

Twaalf Chinese gelukskralen. 3-5cm.

Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startprijs 1.600 EUR

Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

3x speculaasplanken
Startprijs 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.

2x Chinees brons
Resultaat: 150 EUR

Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Grammofoon, 1910
Resultaat: 100 EUR

Antieke grammofoon met trechter. Circa 1910. Behoeft restauratie. Afmeting: 87 x 52 ø x 50 cm. In redelijke staat.

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR

17e Eeuwse bronzen vijzel met Renaissance ranken rondom. Afmeting: 11,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Engelse samovaar
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Pathefoon, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxydatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.

Toverlantaarn, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke toverlantaarn met messing (voor brander). Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 39 x 67 x 18 cm. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

5x Dier figuren (albast/mineraal)
Startprijs 60 EUR

Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Kay Bojesen, houten design aapje
Startprijs 70 EUR

Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

2x Snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke snuffbottles. Eén maal porselein met draken decor. Eén maal emaille met landschappen beschilderd. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In goede staat.

Gevelsteen, Porceleyne Fles
Startprijs 50 EUR

Antieke creme terracotta Porceleyne Fles gevelsteen met tekst 'Niet zonder moeite'. Afmeting: 5 x 26 x 21 cm. In goede staat.

Antieke bijl, 17e-18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse bijl met gotische motieven. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Messing kerkkandelaar
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse vergulde messing Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Antieke handbijlen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke handbijlen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

Oosterse staande olielamp, 1900
Startprijs 130 EUR

Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, Bureauset
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing bewerkte bureauset. Postzegelbak en Jugendstil briefopener. Circa 1900. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Koperen handspiegel, 1900
Startprijs 25 EUR

Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Antieke humidor, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten humidor. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 23 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Plaquette met hond
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout gemonteerd. Circa 1920. Afmeting: 24 x 24 cm. In goede staat.

3 Knijpflessen met tin
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Scheerset, Solingen Gerbault
Startprijs 80 EUR

Antieke scheerset met twee scheermessen in dekseldoos. Gemerkt Solingen Gerbault. Circa 1910. Afmeting: 17,5 x 6 x 25 cm. In goede staat.

Antieke scheermessenset
Startprijs 80 EUR

Antieke scheermessenset met ivoren heften. C.V. Heljestrand Sweden Lemet. In coromandel-houten houder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lederen sigarenkoker met zilver
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.

2x Chinese piedestals, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

8x Oosters antiek
Startprijs 70 EUR

Acht maal Oosters antiek. Eén bronzen dekselpotje met ibis. Zes plated bewerkte Perzische schalen, floraal. Twee Japanse antieke Geisha schoenen van hout en filigrain. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede s...

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Resultaat: 45 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 20 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch Orthodox bronzen kruis etc.
Resultaat: 45 EUR

Antiek Russisch orthodox bronzen kruis met daarbij twee bronzen hang-ikoontjes met emaille beschilderinjg. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.

2x Emaille reclameborden
Startprijs 70 EUR

Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.

3x Antieke Duitse pijp
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek tabak. Eén terracotta tabakspot, chips. Eén grote tabakspijp met portret. Eén pijpenkop met dame. Afmeting: 10 - 60 cm. In goede staat.

4 Delen koper, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.

Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje
Resultaat: 130 EUR

Acht maal Georg Nilsson Gero Tin. Eerste helft 20e eeuw. Gehamerd op bijpassend tafeltje. Amsterdamse school-stijl. Afmeting: 4,5 - 48,5 cm. In goede staat.

Houten lokeend
Startprijs 60 EUR

Antieke houten lokeend met lood en touw bevestiging. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 12 cm. In goede staat

Palissander theekistje + theebussen
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten theedoos met daarin twee porseleinen handbeschilderde flacons. Afmeting: 15,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Chinees agaten sculptuur
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Dansende Chinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Jugendstil barometer, ca. 1915
Startprijs 50 EUR

Atieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. L. Kern en Zn. Amsterdam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Affiche circuit van Zandvoort
Resultaat: 230 EUR

Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...

Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR

Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude dekseldozen, 5x
Startprijs 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.