Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee Roccoco-stijl bronzen electrische wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Vier oude koperen Franse sauspannetjes en koperen cake-vorm. Circa 1900. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde Chinese rijstmand, roodlak + floraal en goud decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 25 cm ø. In goede staat.
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...
Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.
Vier-delig Art Deco stel. Circa 1930. Eén zwart glazen tablet met drie maal servies Zell Germany, theekan + schenkkan + suikerschaal. Afmeting: 12 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl houten tafellamp met marqueterie intarsia en glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met daarin twee messing weegschalen. Eén messing, circa 1800. Eén messing met hoornen schalen, circa 1900. Afmeting: 12 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Zware antieke vergulde messing Duitse historisme schaal op vier poten met Roccoco decor + putti. Circa 1890. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...