Mahoniehouten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 94 x 52 x 32 cm. In goede staat.
Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.
Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
Notenhouten hoeketagere-tafeltje met vlechtwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In redelijke staat breuk in poot..
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.