Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Commode, Barok-stijl. 4144
Commode, Barok-stijl.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel 4145
Engelse hangoor-tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schrijftafel met lederen blad 4146
Schrijftafel met lederen blad

Resultaat:

200 EUR

Empire spiegel, 19e eeuw 4147
Empire spiegel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Eiken Empire kabinet 4148
Eiken Empire kabinet

Resultaat:

300 EUR

Barok hangvitrine 4149
Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Louise Seize spiegel 4150
Louise Seize spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plantentafel, mahonie 4151
Plantentafel, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Mahonie secretaire, ca. 1820 4152
Mahonie secretaire, ca. 1820
Startprijs 150 EUR
Buikladenkastje 4153
Buikladenkastje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote eiken eettafel 4154
Grote eiken eettafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Renaissance-stijl stoelen 4155
6x Renaissance-stijl stoelen

Resultaat:

220 EUR

Hindeloopen scheepskastje 4156
Hindeloopen scheepskastje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw 4157
Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Eikenhouten po-kastje 4158
Eikenhouten po-kastje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Japanse lakwerk tiltoptafel 4159
Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat:

325 EUR

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4160
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 600 EUR
Secretaire, ca. 1800 4161
Secretaire, ca. 1800
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Frans bureaustoeltje 4162
Frans bureaustoeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dames schrijfbureau, ca. 1880 4163
Dames schrijfbureau, ca. 1880

Resultaat:

160 EUR

Thonet tafel 4164
Thonet tafel
Startprijs 50 EUR
Spiegel, 19e eeuw 4165
Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Mechelse vitrinekast 4166
Mechelse vitrinekast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mechelse eethoek 4167
Mechelse eethoek

Resultaat:

100 EUR