19e Eeuwse mahoniehouten uittrektafel met vier extra tussenbladen. Eén mahonie + drie mahonie gekleurd. Afmeting: 74 x 123 x 99 cm en 74 x 123 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire naaitafel met twee lades, klepdeksel, volle zuilen en messing capitellen. Blad iets verbogen. Afmeting: 75 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 35 cm ø. In goede staat.
Hollandse wortelnoten gebogen Barok secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 90 x 53 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met putti. Overgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten schildersezel in Rococco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 169 cm. In goede staat.
Oude Engelse vier-deurs mahoniehouten met wortelnoten hoek-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Renaissance-stijl pastoorskast. Uitneembaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok één deurs-spindekast met bolpoten en smeedijzeren beslag. Circa 1800. Afmeting: 188 x 130 x 59 cm. In goede staat.
Antiek Frans mahoniehouten Henry Deux buffet met volle zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 147 x 54 x 230 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Mechelse eethoek met vier stoelen. Versierd met druivenranken. Circa 1870. Afmeting: 107 x 45 x 40 cm. En 75 x 110 x 95 cm. In goede staat.
Aparte 19e eeuwse Engelse koloniale teakhouten (naaikast) op theekist? Hoge poot, 4-spant, klauwpoten, slot gesigneerd. Afmeting: 82 x 46 x 31 cm. In goede staat.
Grote aparte Chinese houtgestoken kamferkist met Chinese tekens en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 53 x 100 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ronde Empire tafel met zwart marmeren blad, vergulde messing versieringen en volle zuilen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71x 102 cm. In redelijk/goede staat.