Hollandse wortelnoten 18e eeuwse Barok-stijl secretaire met glasopstand, klauwpoten, messing beslag en lades. Circa 1900. In binnenleven onder gedeelte 18e eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 210 x ...
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Mechelse eethoek met coulissentafel en gave velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 105 x 53 x 40 cm. 77 x 108 x 82 cm. 77 x 188 x 82 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kabinet/archiefkast met opklapbare deuren boven en onder. Afmeting: 206 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse facet geslepen spiegel met bronskleurige Barok lijst. Afmeting: 87 x 105 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse notenhouten vitrine-opzetkast. Acht-deurs met gebogen front en gebogen glas. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 240 x 250 x 6 cm. In goede staat.
Notenhouten stijl meubel vitrinekast met gebogen glas, spiegel en verlichting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 90 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits Weens twee-deurs kastje met schappen en messing beslag. Kersenhout fineer op grenenhout. Afmeting: 61 x 82 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits wijnbuffet met schuifblad en vakhouders voor wijnflessen. Kersenhout fineer op grenenhout. Afmeting: 100 x 86 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle plantentafel met intarsia en verguld bronzen beslag. Binnenbak mist. Afmeting: 82 x 59 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
Zeven stuks 19e eeuwse mahoniehouten Empire-stijl stoelen met koperband-intarsia en goede velours stoffering. Kleine fineerschade etc. Afmeting: 93 x 58 x 60 cm en 90 x 40 x 55 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse mahoniehouten uittrektafel met vier extra tussenbladen. Eén mahonie + drie mahonie gekleurd. Afmeting: 74 x 123 x 99 cm en 74 x 123 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire naaitafel met twee lades, klepdeksel, volle zuilen en messing capitellen. Blad iets verbogen. Afmeting: 75 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 35 cm ø. In goede staat.
Hollandse wortelnoten gebogen Barok secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 90 x 53 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met putti. Overgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten schildersezel in Rococco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 169 cm. In goede staat.
Oude Engelse vier-deurs mahoniehouten met wortelnoten hoek-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Renaissance-stijl pastoorskast. Uitneembaar. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok één deurs-spindekast met bolpoten en smeedijzeren beslag. Circa 1800. Afmeting: 188 x 130 x 59 cm. In goede staat.
Antiek Frans mahoniehouten Henry Deux buffet met volle zuilen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 147 x 54 x 230 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Mechelse eethoek met vier stoelen. Versierd met druivenranken. Circa 1870. Afmeting: 107 x 45 x 40 cm. En 75 x 110 x 95 cm. In goede staat.
Grote aparte Chinese houtgestoken kamferkist met Chinese tekens en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 53 x 100 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met etage, voorzien bandintarsia en messing hekje. Afmeting: 75 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken armleunstoel met draak, paradijsvogel, vogels en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Wortelnoten Hollandse Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Nouveau houtgestoken zuil met onyx blad en vergulding. Circa 1920. Afmeting: 106 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
Duits eikenhouten Danziger-stijl vitrinekastje met gedraaide zuilen en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 207 x 53 x 47 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 45 cm. In goede staat.