Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met achtkantige loop en notenhouten kolf. Oudere restauratie. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Circa 1800. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneeiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. w...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Album Militaire (Scenes de la vie du soldat), de gesel van het hakenkruis, the naked and the dead, nee en nog eens ne...
Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ooki vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in red...
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 23 cm. In goede staat.
Lot oude jachtmessen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 13 - 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws koloniaal kort percussie geweer met koper inleg en bewerkte achtkantige loop. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.
Twee decoratieve blank vergulde sierwapens. Eén sabel. Eén dolk. In schede. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 - 91 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
18e Eeuws vuursteen pistool met messing versierd en bewerkte notenhouten kolf. Trekker zit los. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws groot dubbelloops pistool met gravering. Voorlader, dubbele trekker. Stukje kolf, 1 cm ingezet. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: diverse oude mappen met documentatie, kranten naslagwerken en overige documentatie.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie banden "De Nederlandsche strijdmacht en hare mobilisatie door J. Kooiman", een fraai album met oude postk...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: 6-delige serie "de geschiedenis van de eerste wereldoorlog in foto's en documenten", handboek v.d. kannonier en diver...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: twee fraaie albums met ansichtkaarten, Guns & Gunsmiths, Soldiers Soldiers, Early Percussion Firearms, Uniforms and D...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een mooi album met oude ansichtkaarten, diverse boeken van het ministerie van oorlog, de slag bij Waterloo (Fokken) e...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een ordner met diverse oude krantenknipsels en documenten, Small Arms Makers, Encyclopedie van wapens, Gevechtskledin...
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: twee schedes van dolken en vele onderdelen van militaire uitrustingen.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een fraai album met ansichtkaarten, diverse delen "militaire spectator", diverse handboeken en overige boeken/documen...
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Oud geweerrek, geweerkoffer van leer, twee zitstokken en kogelmaker-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 77 cm. In goede staat.
Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Oosters? smeedijzeren slagzwaard met bewerkte lederen schede. 19e Eeuw of ouder. Originele patina. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antiek modelkanon op houten verrijdbare affuit. Salut kanon. Voor gelegenheden. Circa 1900. Afmeting: 38 x 66 x 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws enkelloops jachtgeweer met klaploop en graveringen. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat