Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Spiegel, vergulde lijst 4214
Spiegel, vergulde lijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, circa 1880 4213
Vergulde spiegel, circa 1880

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Hoektafeltje 4210
Hoektafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ladenkastje 4209
Ladenkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse barok vitrine opzetkast 4208
Duitse barok vitrine opzetkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Damesbureau + stoel, 1860 4207
Damesbureau + stoel, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Scheerspiegel, 19e eeuw 4198
Scheerspiegel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje, 19e eeuw 4192
Engels hoekkastje, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek kamerscherm 4191
Antiek kamerscherm

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel, 1870 4185
Antieke naaitafel, 1870

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Engelse wijntafeltjes 4173
2x Engelse wijntafeltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dames schrijfbureau, ca. 1880 4163
Dames schrijfbureau, ca. 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japanse lakwerk tiltoptafel 4159
Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Plantentafel, mahonie 4151
Plantentafel, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Louise Seize spiegel 4150
Louise Seize spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl 4117
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Boeken-vitrinekast, 1890 4113
Boeken-vitrinekast, 1890

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Archiefkast met jalouzie roldeur 4107
Archiefkast met jalouzie roldeur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Naaitafeltje 4106
Naaitafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl 4100
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Empire tafel, mahonie 4095
Empire tafel, mahonie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel, ca. 1900 4078
Jugendstil spiegel, ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4073
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Wortelnoten halve-maankast met intarsia 4043
Wortelnoten halve-maankast met intarsia

Resultaat:

175 EUR