Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok commode 4048
Barok commode
Startprijs 1.700 EUR
Rond verguld tafeltje met marmeren blad 4049
Rond verguld tafeltje met marmeren blad
Startprijs 120 EUR
Eiken secretaire, ca. 1850 4050
Eiken secretaire, ca. 1850
Startprijs 250 EUR
Antieke spiegel, 19e eeuw 4051
Antieke spiegel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Verkocht
4 Antieke mahoniehouten stoelen 4052
4 Antieke mahoniehouten stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Willem III spinnekoptafel 4053
Willem III spinnekoptafel

Resultaat:

100 EUR

Eiken Gründerzeit penantkast 4054
Eiken Gründerzeit penantkast
Startprijs 250 EUR
Hollandse Barok secretaire 4055
Hollandse Barok secretaire
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2-Delige winkelkast, ca. 1915 4056
2-Delige winkelkast, ca. 1915

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3-Delige archiefkast 4057
3-Delige archiefkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Barok miniatuurkast, 18e eeuw 4058
Barok miniatuurkast, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4059
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Mechelse eetkamerset 4060
Mechelse eetkamerset

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten kabinet/archiefkast 4061
Eikenhouten kabinet/archiefkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 19e eeuw 4062
Antieke spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Chinese kast met lades 4063
Chinese kast met lades
Startprijs 350 EUR
Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4064
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.700 EUR
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast 4065
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Moderne vitrinekast 4066
Moderne vitrinekast

Resultaat:

125 EUR

Weens kersenhouten kastje 4067
Weens kersenhouten kastje
Startprijs 250 EUR
Kersenhouten wijnbuffet 4068
Kersenhouten wijnbuffet
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Boulle plantenbaktafel 4069
Boulle plantenbaktafel

Resultaat:

225 EUR

Biedermeier penantkastje 4070
Biedermeier penantkastje
Startprijs 300 EUR
Empire stoelenset, 19e eeuw 4071
Empire stoelenset, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mahonie uittrek tafel, 19e eeuw 4072
Mahonie uittrek tafel, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4073
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

410 EUR

Empire naaitafel 4074
Empire naaitafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4075
Chinese hocker

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Hollandse Barok secretaire 4076
Hollandse Barok secretaire

Resultaat:

150 EUR

2x Zuil met jongen 4077
2x Zuil met jongen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Jugendstil spiegel, ca. 1900 4078
Jugendstil spiegel, ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gestoken schilders ezel 4079
Gestoken schilders ezel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4080
Engelse hoekkast

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Secretaire met opzet 4081
Secretaire met opzet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4082
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spiegel met console, Gründerzeit 4083
Spiegel met console, Gründerzeit

Resultaat:

250 EUR

Duitse broodspinde 4084
Duitse broodspinde
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Frans' Henri Deux buffet 4085
Frans' Henri Deux buffet

Resultaat:

200 EUR

Grote passpiegel 4086
Grote passpiegel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Twee-delige Wernicke boekenkast 4087
Twee-delige Wernicke boekenkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen) 4088
Mechelse eethoek (tafel + 4 stoelen)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse naaikast op theekist? 4089
Engelse naaikast op theekist?

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese kamferkist 4090
Chinese kamferkist

Resultaat:

250 EUR

Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw 4091
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startprijs 1.100 EUR
Hollandse vitrinekast 4092
Hollandse vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Engels breistoeltje 4093
Engels breistoeltje
Startprijs 150 EUR
Engels breistoeltje 4094
Engels breistoeltje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Empire tafel, mahonie 4095
Empire tafel, mahonie

Resultaat:

225 EUR