Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Halve maantafel, Mahonie 4096
Halve maantafel, Mahonie

Resultaat:

135 EUR

Chinees gestoken stoel 4097
Chinees gestoken stoel
Startprijs 250 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw 4098
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Mahonie hoekkastje 4099
Mahonie hoekkastje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl 4100
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 4101
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zuil met marmeren blad 4102
Zuil met marmeren blad

Resultaat:

90 EUR

Hollandse Horrix bonheur, mahonie 4103
Hollandse Horrix bonheur, mahonie
Startprijs 200 EUR
Hollandse bonheur, mahonie 4104
Hollandse bonheur, mahonie
Startprijs 150 EUR
Zeeuws kastje, vroeg 18e eeuw 4105
Zeeuws kastje, vroeg 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Naaitafeltje 4106
Naaitafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Archiefkast met jalouzie roldeur 4107
Archiefkast met jalouzie roldeur

Resultaat:

190 EUR

Mahonie chiffonier, ca. 1820 4108
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Duits vitrinekastje, 1920 4109
Duits vitrinekastje, 1920

Resultaat:

225 EUR

Wortelnoten Louis Philippe tafel 4110
Wortelnoten Louis Philippe tafel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Model meubels, ca. 1900 4111
2x Model meubels, ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gründerzeit penantkast 4112
Gründerzeit penantkast

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Boeken-vitrinekast, 1890 4113
Boeken-vitrinekast, 1890

Resultaat:

300 EUR

2x Hollandse armleunstoelen 4114
2x Hollandse armleunstoelen
Startprijs 300 EUR
Chinees vitrinekastje 4115
Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR
Vergulde wandconsole met marmeren blad 4116
Vergulde wandconsole met marmeren blad
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl 4117
Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl

Resultaat:

100 EUR

Empire secretaire mahonie 1820. 4118
Empire secretaire mahonie 1820.
Startprijs 300 EUR
Empire secretaire 4119
Empire secretaire
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Engelse hoekkast, ca. 1800 4120
Engelse hoekkast, ca. 1800

Resultaat:

125 EUR

Orgelgebogen commode, Louis Quinze 4121
Orgelgebogen commode, Louis Quinze
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Hangkastje met inlegwerk 4122
Hangkastje met inlegwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok vitrine 4123
Wortelnoten Barok vitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4124
Engelse secretaire

Resultaat:

125 EUR

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw 4125
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Groenlose kussenkast 4126
Groenlose kussenkast

Resultaat:

200 EUR

Mahonie trumeau met wit marmer 4127
Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Pianobankje in Barok-stijl 4128
Pianobankje in Barok-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dekenkist met deurtje 4129
Dekenkist met deurtje

Resultaat:

100 EUR

Rolbureau, 19e eeuw 4130
Rolbureau, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Vitrinekast, Beukenhout/gebeitst 4131
Vitrinekast, Beukenhout/gebeitst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken (meiden)kastje met snijwerk 4132
Eiken (meiden)kastje met snijwerk

Resultaat:

80 EUR

Engelse tiltoptafel, 18e eeuw 4133
Engelse tiltoptafel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Engelse secretaire met snijwerk 4134
Engelse secretaire met snijwerk
Startprijs 600 EUR
Hangkastje met rolluik deurtjes 4135
Hangkastje met rolluik deurtjes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eikenhouten boekenkast 4136
Eikenhouten boekenkast

Resultaat:

70 EUR

Antiek Hollandse commode 4137
Antiek Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Mechelse wandspiegel 4138
Mechelse wandspiegel
Startprijs 80 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850 4139
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Jugendstil wandkast 4140
Jugendstil wandkast

Resultaat:

200 EUR

Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe  4141
Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe
Startprijs 150 EUR
Commode, Louis Philippe 4142
Commode, Louis Philippe
Startprijs 100 EUR
Engelse voltaire 4143
Engelse voltaire
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Commode, Barok-stijl. 4144
Commode, Barok-stijl.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel 4145
Engelse hangoor-tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schrijftafel met lederen blad 4146
Schrijftafel met lederen blad

Resultaat:

200 EUR

Empire spiegel, 19e eeuw 4147
Empire spiegel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Eiken Empire kabinet 4148
Eiken Empire kabinet

Resultaat:

300 EUR

Barok hangvitrine 4149
Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Louise Seize spiegel 4150
Louise Seize spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plantentafel, mahonie 4151
Plantentafel, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Mahonie secretaire, ca. 1820 4152
Mahonie secretaire, ca. 1820
Startprijs 150 EUR
Buikladenkastje 4153
Buikladenkastje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote eiken eettafel 4154
Grote eiken eettafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Renaissance-stijl stoelen 4155
6x Renaissance-stijl stoelen

Resultaat:

220 EUR

Hindeloopen scheepskastje 4156
Hindeloopen scheepskastje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw 4157
Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Eikenhouten po-kastje 4158
Eikenhouten po-kastje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Japanse lakwerk tiltoptafel 4159
Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat:

325 EUR

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4160
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 600 EUR
Secretaire, ca. 1800 4161
Secretaire, ca. 1800
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Frans bureaustoeltje 4162
Frans bureaustoeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dames schrijfbureau, ca. 1880 4163
Dames schrijfbureau, ca. 1880

Resultaat:

160 EUR

Thonet tafel 4164
Thonet tafel
Startprijs 50 EUR
Spiegel, 19e eeuw 4165
Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Mechelse vitrinekast 4166
Mechelse vitrinekast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mechelse eethoek 4167
Mechelse eethoek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Indonesische kamferkist 4168
Indonesische kamferkist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Thonet Fishel stoelen 4169
4x Thonet Fishel stoelen

Resultaat:

150 EUR

Engels kamer/haardscherm 4170
Engels kamer/haardscherm
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eikenhouten kist, 18e eeuw 4171
Eikenhouten kist, 18e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870 4172
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startprijs 575 EUR
Verkocht
2x Engelse wijntafeltjes 4173
2x Engelse wijntafeltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil tafel 4174
Jugendstil tafel

Resultaat:

450 EUR

Vergulde houten kruk 4175
Vergulde houten kruk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Eiken kastje 4176
Eiken kastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken lectuurhouder 4177
Eiken lectuurhouder

Resultaat:

40 EUR

Broodspinde 4178
Broodspinde
Startprijs 200 EUR
Spaanse secretaire, Vurenhout 4179
Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Cylinderbureau, mahonie 4180
Cylinderbureau, mahonie

Resultaat:

150 EUR

Engelse eiken side-table 4181
Engelse eiken side-table
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schommelstoel met snijwerk 4182
Schommelstoel met snijwerk

Resultaat:

100 EUR

Eikenhouten kistje 4183
Eikenhouten kistje
Startprijs 50 EUR
Wandtafel met hangoren 4184
Wandtafel met hangoren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke naaitafel, 1870 4185
Antieke naaitafel, 1870

Resultaat:

70 EUR

Frans damesbureau, 19e eeuw 4186
Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Penantkastje, mahonie 4187
Penantkastje, mahonie
Startprijs 100 EUR
Wortelnoten commode, ca. 1850 4188
Wortelnoten commode, ca. 1850
Startprijs 100 EUR
Spiegel met kroon, ca. 1880 4189
Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Wortelnoten secretaire 4190
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek kamerscherm 4191
Antiek kamerscherm

Resultaat:

60 EUR