Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...
Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...
Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen drie-armige kandelaren met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Eén kandelaar rosette om bobeche gerestaureerd + minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 24 x 2...
Groot Duits Sitzendorf porseleinen servies met putti decor. Bestaande uit: Vier-en-twintig borden, twaalf gebaksborden, dekselterrine, drie theekannen, mokka kan, twee suikerpotten, twee melkkannen, u...
18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tek...
Groot Duits Meissen porseleinen tafelstuk met twee putti's, goud decor, opgewerkte bloemen. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Klassisisme . Afmeting: 47 x 31 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Eenvoud. 1923 - 1924. Minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 x 16,3 cm ø. In goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Groot antiek opengewerkt Majolica sierbord met vogels en florale decor. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Duits KPM porseleinen koffie/mokka servies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, mokkakan, melk + suikerpot, achttien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goe...
Duits KPM porseleinen theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk + suikerpot en veertien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bamboe, tuin en goud decors. Eén bord haarscheur. Drie borden lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met koperen deksels en florale decors. Afmeting: 20 x 8 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen schenkkannetje met monogram S. Geen deksel. Afmeting: 10 x 11,5 x 6,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor, bloemenmand + goud decor. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met vogel, landschap en floraal decors. Met gecontourneerde omranding. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence sierschotel met chinoiserie decors. Randschade. Afmeting: ø 34,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse gemerkte handbeschilderde vazen met figuren in landschap decors. Gemerkt met grote J in wit. Eén vaas chip in bovenrand, verder in goede staat. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In rede...
Tien oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden met handgeschilderde florale decors en gecontourneerde omranding. Circa 1930. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen plaquettes. 19e Eeuw. Eén maal: Engel met vergulde messing lijst. Eén maal: Moeder met kind. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...
Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...
Twaalf Duitse porseleinen transparante plaquettes met diverse decors. Gemerkt met kroon P.W.P. 1817. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Duits KPM porseleinen handbeschilderd servies. 20e Eeuw. Met goud en stadsgezichten decors. Bestaande uit: Dertien kop+schotels, theekan, twee platte borden etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - ...
Lot oud Duits KPM porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Bonbonschaal, kandelaar, dekseldozen, kopjes + schotels etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Louis Seize-stijl Dresden porseleinen vazen met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Zes oude Duitse KPM porseleinen kraagvazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
19e Eeuws Charles Field Haviland porseleinen sierbord met damesportret, met goud en handgeschilderd florale decor. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Limoges Cartier servies. La Maison Venitienne 1989. Bestaande uit: Theekan, suikerpot, melkkan, acht theekopjes, zeventien schotels, zes mokka kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In g...
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen schaal met florale decors. Afmeting: 9,5 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.
Set van drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger te paard decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Blanc de Chine porseleinen figuur. Keizer met kind. Met bodemmerk. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Chinese schotel met zilveren beugel met gegraveerde cartouche voorzien van datum: 3-3-86. jl.:B:1886. Beugel voorzien van restauratie. ø16x13cm.
Antiek Chinees Imari porseleinen trekpot. Circa 1800. Deksel chips + tuit beschadigingen. Afmeting: 10 x 17 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afm...
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 49 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen opengewerkte schaal met symbolische strijdwagen. Circa 1900. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen fijn gedecoreerde borden met gecontourneerde omranding en goud decor. Eén oestervormig. Ronde bord heeft twee haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 32 cm. In redelijk/...
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale en landschappen in coulissen decors. Gecontourneerd. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met landschappen decors. Eén bord minimale chips rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met pagode in landschap decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Grotere bord minimale chips. Afmeting: ø 22,7 - 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen penselenhouder met tekst en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 11,3 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en figuren in landschap decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 27 x 13 cm ø. In redelijke staat.
Elf oude kleine Chinees porseleinen vaasjes met vogels en figuren decors en Chinese tekens, met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Antieke grote Chinese Yi Xing penselenpot met landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Fayence Delfts blauwe borden met chinoiserie decors. Beide één rand restauratie. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decors en Foo-honden op deksels. Gemerkt de Klaauw. Enkele chips + glazuurschade. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot + deksel en figuren in interieur decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 29 x 19 cm ø. In goede staat.
Zeer grote oude Spaanse Lladro porseleinen figurengroep. Twee elegante dames in park. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Bakfout basis. Afmeting: 49 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.