Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeld, Troubadour
Startprijs 160 EUR

Duits porseleinen figuur. Troubadour. 20e Eeuw. Gemerkt met Z, en Nr. 28. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

3x Oude/antiek figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Besch...

2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 100 EUR

Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee Staffordshire honden. Eén koets met figuren. G.D.R. Thüringen. Jurk beschadigd. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porseleinen bisquit beeldjes
Startprijs 80 EUR

Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeld, Steenbokrijder
Resultaat: 120 EUR

Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.

6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

2x Beeld, Honden
Resultaat: 65 EUR

Twee grote oude Engelse keramieken honden. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Weense Goldscheider buste
Startprijs 40 EUR

Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese figuur, Han Dynastie
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese terracotta Han Dynastie hoogwaardigheidsbekleder met restpolychromie. Graf vondst. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Staffordshire honden etc.
Startprijs 100 EUR

Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 70 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

Lot Imari porselein
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Imari borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden met gecontourneerde omranding. Met tuin + paradijsvogel decor. Kleinere bord chip. Afmeting: ø 21,5 cm + ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Imari schotel met zilveren beugel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen schaal met gecontourneerde omranding en zilveren beugel, 835/000, versierd met parelrand. MT.: H.M.Mansvelt, Rotterdam jl.: Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Goud-Imari pijpvaas
Resultaat: 80 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse goud-Imari porseleinen pijpvaas. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Lot oud Japans goud-Imari
Startprijs 40 EUR

Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...

Imari kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR

Grote antieke porseleinen plaquette naar een schilderij van Geuze. Met gouden lijst en velours passe partout. Afmeting: 45 x 27 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas
Resultaat: 45 EUR

Antiek mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau en één vaas tegel. Kleine randschades. Circa 1800. Afmeting: 36 - 28 cm. In redelijjk/goede staat.

2x Perzische tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Perzische tegels in houten lijst. Figuren te paard. Afmeting: 22 x 25 cm + 21 x 21 cm. In goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

6x Oude Makkumse tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Friese ster
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

36x Jugendstil tegels
Resultaat: 100 EUR

Lot van zes-en-dertig antieke Jugendstil keramieken wandtegels. Circa 1915. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 14 x 14 cm. In goede staat.

2x Keramieken herdenkingsborden
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.

Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld
Startprijs 75 EUR

Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.

Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 45 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Dekselterrine + onderschotel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse dekselterrine + onderschotel. Handbeschilderd met goud decor, landschappen en florale decors. Eén chip + gerestaureerd met krammen. Afmeting: 28 x 38 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Majolica vazenstel
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

Grote Chinese siervaas
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelie's en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Resultaat: 55 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Chinese Ming vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese vaas Kang Xi (bodemmerk)
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas (bodemmerk)
Resultaat: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.

2x Rozenburg vaasjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Arnhems' plateel
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Arnhems' plateel. Circa 1915. Ontwerp Klaas Vet. Eén bord met tandwiel. Eén schaal met vlinder + floraal. Afmeting: 22 -24 cm. In goede staat.

Droste Cacao voorraadpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Droste Cacao servies
Startprijs 100 EUR

Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.

2x Droste cacao bekers
Resultaat: 100 EUR

Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.

3x Hollandse platelen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Hollandse platelen vazen met groen/grijze glazuur en florale decors. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Majolica stuk met spiegel
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Majolica spiegel. Circa 1900. Verliefd stel met luit. Bakfout + minimale chip. Afmeting: 68 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Frans Fayence aarderwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antieke Franse Fayence aardewerk, polychrome. Drie maal kaarskandelaren, floraal decor. Eén maal schaal, figuren decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

5x Engelse vazen met Geisha
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.

Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 50 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 15 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

7x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

3x Makkums, schenkkan en bord
Startprijs 60 EUR

Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkums (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Droste cacao servies
Resultaat: 80 EUR

Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

3x Duitse keramieken schalen
Resultaat: 100 EUR

Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits keramiek, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...

Zes delen oud Frans porselein
Startprijs 60 EUR

Zes delen oud Frans porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot porseleinen ei 'Faberge-stijl'. Zes-kantige dekseldoos. Vier-delige theeset. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 80 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

5 Delen Brunslau keramiek
Startprijs 50 EUR

Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.

Royal Albert servies
Startprijs 75 EUR

Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...

Porseleinen plaquette, Erotiek
Startprijs 160 EUR

Grote erotische Chinees porseleinen plaquette. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x 25 cm. In goede staat.

Divers serviesgoed
Startprijs 35 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Startprijs 60 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese draken-kom
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...

6x Oude Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Twee sets. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.

6x Chinese snuffbottles
Startprijs 100 EUR

Zes oude Chinees porseleinen snuffbottles met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette, Wang Xiao Ting
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.

Chicken kom, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.

3x Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Kleine Chinese Yixing theepot
Startprijs 60 EUR

Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren
Resultaat: 110 EUR

Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Grote Yixing theepot
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees gesigneerde Yixing theepot. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote Yixing vaas
Startprijs 140 EUR

Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Yi Xing potje
Startprijs 80 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Dresden beeld, Moeder leest kinderen voor
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Porseleinen Dresden postkoets
Resultaat: 100 EUR

Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Dresden beeld, Vrouw en man met instrument
Resultaat: 65 EUR

Zeer grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Vrouw met piano, en man met cello. Afmeting: 25 x 31 x 32 cm. In goede staat.