Duits porseleinen figuur. Troubadour. 20e Eeuw. Gemerkt met Z, en Nr. 28. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Besch...
Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee Staffordshire honden. Eén koets met figuren. G.D.R. Thüringen. Jurk beschadigd. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote oude Engelse keramieken honden. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese terracotta Han Dynastie hoogwaardigheidsbekleder met restpolychromie. Graf vondst. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...
Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden met gecontourneerde omranding. Met tuin + paradijsvogel decor. Kleinere bord chip. Afmeting: ø 21,5 cm + ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen schaal met gecontourneerde omranding en zilveren beugel, 835/000, versierd met parelrand. MT.: H.M.Mansvelt, Rotterdam jl.: Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse goud-Imari porseleinen pijpvaas. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen plaquette naar een schilderij van Geuze. Met gouden lijst en velours passe partout. Afmeting: 45 x 27 cm. In goede staat.
Antiek mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau en één vaas tegel. Kleine randschades. Circa 1800. Afmeting: 36 - 28 cm. In redelijjk/goede staat.
Twee grote antieke Perzische tegels in houten lijst. Figuren te paard. Afmeting: 22 x 25 cm + 21 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.
Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.
Lot van zes-en-dertig antieke Jugendstil keramieken wandtegels. Circa 1915. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 14 x 14 cm. In goede staat.
Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse dekselterrine + onderschotel. Handbeschilderd met goud decor, landschappen en florale decors. Eén chip + gerestaureerd met krammen. Afmeting: 28 x 38 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelie's en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.
Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Arnhems' plateel. Circa 1915. Ontwerp Klaas Vet. Eén bord met tandwiel. Eén schaal met vlinder + floraal. Afmeting: 22 -24 cm. In goede staat.
Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.
Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie Hollandse platelen vazen met groen/grijze glazuur en florale decors. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica spiegel. Circa 1900. Verliefd stel met luit. Bakfout + minimale chip. Afmeting: 68 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antieke Franse Fayence aardewerk, polychrome. Drie maal kaarskandelaren, floraal decor. Eén maal schaal, figuren decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Zes delen oud Frans porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot porseleinen ei 'Faberge-stijl'. Zes-kantige dekseldoos. Vier-delige theeset. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...
Grote erotische Chinees porseleinen plaquette. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x 25 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Twee sets. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen snuffbottles met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees gesigneerde Yixing theepot. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Vrouw met piano, en man met cello. Afmeting: 25 x 31 x 32 cm. In goede staat.