Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen basement met oker-bruine glazuur. Afmeting: 22 x 31 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.
Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.
Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Kopjes, kommen, schotels, vaasjes. Delen beschadigd. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Vier handbeschilderde porseleinen kop en schotels. Drie maal 19e eeuw. Eén maal Rosenthal, 20e eeuw. Eén schotel goud sleets. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...
Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek porseleinen kleine wasbak voor Friese Skutsje zeilboten. Circa 1900. Merk Sphinx Maastricht. Afmeting: 14,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met emaille beschildering. Ratje en floraal. Gemerkt. Afmeting: 12 x 19 x 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waar...
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse vaas met landschap decor. Bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 20 cm. In matige staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren-decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees bord met bodemmerk en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.
Twee antieke Japanse of Chinese kop en schotels met bodemmerk, figuren en vleermuisen verso. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie maal Belgisch keramiek. 30-er Jaren. Eén schaal met vredesduif, Boch Freres. Eén schaal met fruit-decor, Keramis. Eén tafelstuk met bloembak-decor, Boch Freres. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede sta...
Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke kobalt blauwe glazen siervazen met florale emaille decors. Circa 1915. Minimale chip. Afmeting; 22 - 26 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén Blanc de Chine Geisha. Eén lachende boeddha. Drie kleinere lachende boeddha's. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Belgische Jugendstil vaas met abstract floraal decor en verlopen bruin/blauw/oker glazuur. Nr. 169. Circa 1915. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws Charles Field Haviland porseleinen sierbord met damesportret, met goud en handgeschilderd florale decor. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.