Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese tulpenvaas 6100
Chinese tulpenvaas

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinese theepot, 18e-19e eeuw 6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
6x Chinees Imari porselein 6034
6x Chinees Imari porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, Steil 6017
Ram Colenbrander vaas, Steil

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas 6001
Ram Colenbrander vaas

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinees figuur, Meisje met mandje 6656
Chinees figuur, Meisje met mandje

Resultaat:

950 EUR

Kop + schotel, 18e eeuw 6645
Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Fayence wandobject 6640
Fayence wandobject

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Rosenthal vazen 6630
2x Rosenthal vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse Imari kom 6629
Japanse Imari kom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6624
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie erotische snuffbotlles 6623
Drie erotische snuffbotlles

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Regout kommen 6621
5x Regout kommen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3x Antieke kastkommen 6619
3x Antieke kastkommen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Reservisten bierkruik 6610
Reservisten bierkruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Meissen vaas 6608
Oude Meissen vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Keramieken tafellamp 6605
Keramieken tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Keramieken paard 6604
Keramieken paard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Groot Dresden figuur. 6597
Groot Dresden figuur.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw 6595
Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 x Fürstenberg vaas. 6583
3 x Fürstenberg vaas.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Fürstenberg vaas 6571
2x Fürstenberg vaas

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x  Furstenberg dekselvazen 6560
2x Furstenberg dekselvazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Terracotta sierschotel 6559
2x Terracotta sierschotel

Resultaat:

150 EUR