Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Keramieken herdenkingsborden 6176
2x Keramieken herdenkingsborden
Startprijs 60 EUR
4 Delen keramiek, gesigneerd 6186
4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 60 EUR
3x Hollandse platelen vazen 6209
3x Hollandse platelen vazen
Startprijs 60 EUR
3x Makkums, schenkkan en bord 6221
3x Makkums, schenkkan en bord
Startprijs 60 EUR
Zes delen oud Frans porselein  6231
Zes delen oud Frans porselein
Startprijs 60 EUR
6x Borden, door Svetlana Storogenko 6239
6x Borden, door Svetlana Storogenko
Startprijs 60 EUR
Kleine Chinese Yixing theepot 6249
Kleine Chinese Yixing theepot
Startprijs 60 EUR
2x Porseleinen vazen met vrouw 6262
2x Porseleinen vazen met vrouw
Startprijs 60 EUR
Royal Copenhagen, Kuiken 6273
Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 60 EUR
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6278
4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Delfts blauwe sierborden 6286
2x Delfts blauwe sierborden
Startprijs 60 EUR
Grote Duitse Rosenthal dekseldoos 6289
Grote Duitse Rosenthal dekseldoos
Startprijs 60 EUR
2x Chinese figuren van natuursteen  6312
2x Chinese figuren van natuursteen
Startprijs 60 EUR
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw 6329
10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Antiek Chinees kannetje 6350
Antiek Chinees kannetje
Startprijs 60 EUR
Yixing theepot 6354
Yixing theepot
Startprijs 60 EUR
Chinees Familie Noir theeservies, 1950 6356
Chinees Familie Noir theeservies, 1950
Startprijs 60 EUR
Ronde Stadt Meissen schaal 6390
Ronde Stadt Meissen schaal
Startprijs 60 EUR
Royal Doulton wekpot 6401
Royal Doulton wekpot
Startprijs 60 EUR
2x Imari schotels, 19e eeuw 6406
2x Imari schotels, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
12x Gemberpot (6 sets) 6419
12x Gemberpot (6 sets)
Startprijs 60 EUR
12 Gemberpotten (6 sets) 6422
12 Gemberpotten (6 sets)
Startprijs 60 EUR
3x Chinese jade falussen 6429
3x Chinese jade falussen
Startprijs 60 EUR
2x Chinees porseleinen beeld 6458
2x Chinees porseleinen beeld
Startprijs 60 EUR
2x Chinees bordje, 18e eeuw 6472
2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Yixing theepot 6478
Yixing theepot
Startprijs 60 EUR
Fayence bierpul, 19e eeuw 6512
Fayence bierpul, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 6515
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
4x Chinese miniatuur vaasjes 6526
4x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 60 EUR
3 Imari borden, 19e eeuw 6537
3 Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Bisquit figuur, Kind met meikever 6540
Bisquit figuur, Kind met meikever
Startprijs 60 EUR
Bisquit figuur, Herderin met schapen 6541
Bisquit figuur, Herderin met schapen
Startprijs 60 EUR
Japans Satsuma theeservies 6555
Japans Satsuma theeservies
Startprijs 60 EUR
Lot Duits porselein 6556
Lot Duits porselein
Startprijs 60 EUR
2x Dresden porselein, Muzikanten 6523
2x Dresden porselein, Muzikanten
Startprijs 65 EUR
5x KPM vazen 6066
5x KPM vazen
Startprijs 70 EUR
3x KPM vazen 6067
3x KPM vazen
Startprijs 70 EUR
7x Porseleinen beeldjes 6140
7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR
Porseleinen lampenvoet 6150
Porseleinen lampenvoet
Startprijs 70 EUR
Chinese gemberpot 6189
Chinese gemberpot
Startprijs 70 EUR
5x Engelse vazen met Geisha 6212
5x Engelse vazen met Geisha
Startprijs 70 EUR
Italiaanse keramieken tafellamp 6298
Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR
3x Bierpullen met muziek 6310
3x Bierpullen met muziek
Startprijs 70 EUR
5x Antieke Chinese Foo-honden 6328
5x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 70 EUR
Franse Samson schotel 6336
Franse Samson schotel
Startprijs 70 EUR
2x Volkstedt beelden, Danseressen 6361
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR
4x Chinese figuren 6388
4x Chinese figuren
Startprijs 70 EUR
3x Imari borden 6407
3x Imari borden
Startprijs 70 EUR
8x Chinees/Japans porselein 6442
8x Chinees/Japans porselein
Startprijs 70 EUR
2x Sitzendorf beelden 6573
2x Sitzendorf beelden
Startprijs 70 EUR
Albarello, ca. 19e eeuw. 6594
Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 70 EUR
Groot tegeltableau 6599
Groot tegeltableau
Startprijs 70 EUR
Grote majolica wandtegel 6600
Grote majolica wandtegel
Startprijs 70 EUR
KPM vaas 6607
KPM vaas
Startprijs 70 EUR
Thuringen figurengroep 6613
Thuringen figurengroep
Startprijs 70 EUR
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6627
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Porseleinen kandelaar 6639
Porseleinen kandelaar
Startprijs 70 EUR
Grote Chinese vaas 6641
Grote Chinese vaas
Startprijs 70 EUR
Grote Japanse vaas 6643
Grote Japanse vaas
Startprijs 70 EUR
Franse siervaas, ca. 1840  6075
Franse siervaas, ca. 1840
Startprijs 75 EUR
Keramieken kan,  Paul Dresler - Krefeld 6178
Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld
Startprijs 75 EUR
Majolica stuk met spiegel 6210
Majolica stuk met spiegel
Startprijs 75 EUR
Royal Albert servies 6235
Royal Albert servies
Startprijs 75 EUR
Lot Familie Rose Capuciner 6454
Lot Familie Rose Capuciner
Startprijs 75 EUR
Trekpotje, 18e eeuw 6460
Trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR
Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel 6565
Kings Napels beeld, Kinderen bij schommel
Startprijs 75 EUR
Fürstenberg groep, 19e eeuw 6596
Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Groot Sitzendorf figuur 6598
Groot Sitzendorf figuur
Startprijs 75 EUR
Lot KPM serviesgoed 6059
Lot KPM serviesgoed
Startprijs 80 EUR
Lot Duits KMP porselein 6061
Lot Duits KMP porselein
Startprijs 80 EUR
5x Duitse KPM vazen 6070
5x Duitse KPM vazen
Startprijs 80 EUR
Penseelhouder + bloempot 6130
Penseelhouder + bloempot
Startprijs 80 EUR
Lot porseleinen bisquit beeldjes 6139
Lot porseleinen bisquit beeldjes
Startprijs 80 EUR
6x Fürstenberg figuren 6143
6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR
2x Imari dekselpotten 6154
2x Imari dekselpotten
Startprijs 80 EUR
2x Imari schalen, 19e eeuw 6158
2x Imari schalen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
3-Delig Majolica vazenstel 6185
3-Delig Majolica vazenstel
Startprijs 80 EUR
4 Delen keramiek, gesigneerd 6187
4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Lot antiek Duits keramiek 6233
Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 80 EUR
Yi Xing potje 6256
Yi Xing potje
Startprijs 80 EUR
2x Antiek bisquit porselein 6261
2x Antiek bisquit porselein
Startprijs 80 EUR
Royal Copenhagen schaal 6268
Royal Copenhagen schaal
Startprijs 80 EUR
2x Porseleinen beeldengroep 6272
2x Porseleinen beeldengroep
Startprijs 80 EUR
4-Delig Delftsblauw kaststel 6276
4-Delig Delftsblauw kaststel
Startprijs 80 EUR
2x Beeldengroepen 6355
2x Beeldengroepen
Startprijs 80 EUR
4x Imari kommen 6404
4x Imari kommen
Startprijs 80 EUR
2x Chinese jade stempel 6428
2x Chinese jade stempel
Startprijs 80 EUR
Chinees bordje 6434
Chinees bordje
Startprijs 80 EUR
2x Japanse kraagvazen 6461
2x Japanse kraagvazen
Startprijs 80 EUR
Yixing theepot 6479
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Chinees terracotta beeld 6480
Chinees terracotta beeld
Startprijs 80 EUR
2x Chinees porselein 6491
2x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese dekselpot 6503
Oude Chinese dekselpot
Startprijs 80 EUR
Queng Long schaal 6504
Queng Long schaal
Startprijs 80 EUR
4x 19e Eeuwse steengoed kruiken 6513
4x 19e Eeuwse steengoed kruiken
Startprijs 80 EUR
2x Chinese bloembakken 6514
2x Chinese bloembakken
Startprijs 80 EUR