Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met emaille beschildering. Ratje en floraal. Gemerkt. Afmeting: 12 x 19 x 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.