Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen basement met oker-bruine glazuur. Afmeting: 22 x 31 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.
Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.
Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Kopjes, kommen, schotels, vaasjes. Delen beschadigd. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Vier handbeschilderde porseleinen kop en schotels. Drie maal 19e eeuw. Eén maal Rosenthal, 20e eeuw. Eén schotel goud sleets. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...
Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek porseleinen kleine wasbak voor Friese Skutsje zeilboten. Circa 1900. Merk Sphinx Maastricht. Afmeting: 14,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.