Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote Duitse Louis Seize-stijl Dresden porseleinen vazen met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Amsterdams bont porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén schotel haarlijn in bodem. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duits KPM porseleinen handbeschilderd servies. 20e Eeuw. Met goud en stadsgezichten decors. Bestaande uit: Dertien kop+schotels, theekan, twee platte borden etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - ...
Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani sierschotel met figuren en aap, goud decor en florale decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 42,8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Eén goed, vier met chips, één met barst. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Groot Chinees porseleinen figuur met bodemmerk en fijne beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...
Tien antieke Chinees porseleinen bordjes + schaal + drie borden, met tuin decors. Vier maal grotere, chip. Verdere minimale randglazuur chips. Afmeting: 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met vogel, landschap en floraal decors. Met gecontourneerde omranding. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Duits KPM porseleinen theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk + suikerpot en veertien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Duits KPM porseleinen koffie/mokka servies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, mokkakan, melk + suikerpot, achttien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goe...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
Kleine Chinese 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met bodemmerk. Chinese vrouwen en florale decors in coulissen. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.
Uitgebreid Pools Boleslawiec aardewerken servies. Bestaande uit: Vijftien borden, zes dekselschalen, twee ovenschalen, zes eierdoppen, twee schenkkannen (thee), twee grote melkkannen, melk + suikerpot...
Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.