Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Nymphenburg vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Duitse Nymphenburg porseleinen dekselvazen met zwarte glazuur en handgeschilderde florale decors in rose. Circa 1920. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

2x Duits porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal handbeschilderde Rosenthal porseleinen kop + schotel. Eén bord R.S.Suhl, melonenesser in Murillo + goud decor. Afmeting: 11,5 x 13,5 ø. / 2 x 22 cm ø. In ...

3x Weense borden
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke gelithograveerde sierborden. Eén maal groot Weens, circa 1920. Eén maal Suhl Weens decor, circa 1920. Eén maal Victoria Weens decor, circa 1930. Afmeting: 22,5 - 30 cm. In goede staa...

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 35 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

4x Duitse kop + schotels
Startprijs 40 EUR

Vier handbeschilderde porseleinen kop en schotels. Drie maal 19e eeuw. Eén maal Rosenthal, 20e eeuw. Eén schotel goud sleets. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

KPM servies
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud Herend porselein met florale decors. Eén kaarskandelaar + goud decor. Eén vaasje met goud decor. Eén vaas met goudrand. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR

Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.

6x A'dams bont kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes maal 18e eeuws Amsterdams bont porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén schotel haarlijn in bodem. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Groot Pools servies
Resultaat: 170 EUR

Uitgebreid Pools Boleslawiec aardewerken servies. Bestaande uit: Vijftien borden, zes dekselschalen, twee ovenschalen, zes eierdoppen, twee schenkkannen (thee), twee grote melkkannen, melk + suikerpot...

4x Duitse bierpullen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 20 - 28,5 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 180 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

4x Duitse bierpullen
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Eén maal porselein. Drie maal glas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

7x Bierpullen met tinnen deksel
Resultaat: 75 EUR

Zeven 19e - 20e Eeuwse Duitse steengoed bierpullen/schenkkannen. Diverse beschadigingen. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

2x Bierpul
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

2x Zeer grote bierpullen
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...

3x Bierpullen met muziek
Startprijs 70 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch Mettlach bierpul
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach bierpul met figuren in herberg voorstelling. Naar Würth 1881. Nr.: 1146. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren van natuursteen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

Chinees/Kantonese vaaslamp
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen vaas
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vogels + florale decors. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Grote Yi Xing theepot
Startprijs 1.200 EUR

Zeer grote oude/antieke Yi Xing theepot met blauwe emaille beschildering en bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van zeven stuks Chinees porselein. Vier maal Chinese Imari schotels. Eén haarlijn. Twee maal blauw-witte bloempot. Eén gelijmd. Eén maal blauw-wit vaasje, pioenroos + kiekendief. Afmeting: 9 -12 c...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed....

Lot divers Chinees porselein
Startprijs 35 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Kopjes, kommen, schotels, vaasjes. Delen beschadigd. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinenese vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Set Chinese vazen
Startprijs 800 EUR

Een paar Kang Xi gemerkte Chinees porseleinen vazen met lichtbruine craquelé glazuur en Chinese tekens en olifanten koppen. Beide haarscheur. Afmeting: 23,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.

Twee Chinese bolvazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 50 EUR

Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...

Chinese penselenvaas
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen penselenhouder met tekst en figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Yixing theepot + wierookbrander
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 100 EUR

Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese Foo-honden
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

5x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

10x Terracotta keramieken ovenschalen, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Yi Xing theepot, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

19e Eeuwse Chinese Yi Xing theepot in pompoenvorm met florale emaille decor + vlinder. Chip bovenrand + haarscheur. Afmeting: 10 x 17 x 12 cm ø. In redelijk staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: 27,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale en goud decors. Afmeting: 8,5 x 22 cm ø. In goede staat.

4x Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long bordjes. Twee borden randglazuurschades. Twee borden haarlijnen. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese schotels. Afmeting: ø 15,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 120 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Samson schotel
Startprijs 70 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Samson porseleinen sierschotel met familiewapen en goud decor. Handbeschilderd. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

12x Gemberpotjes
Resultaat: 40 EUR

Twaalf oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Afmeting: 9 - 10 cm ø. In goede staat.

Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat
Resultaat: 25 EUR

Bing en Gröhndahl kerstbord met certificaat. 'Jule after 1978'. Afmeting: ø 18 cm. In goede staat.

3x Chinese olielampjes
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen olielampjes met monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.

3 Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws Frans servies
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...

2x Chinese inktstenen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese dozen met inktstenen voorzien van figuren + Chinese tekens decors. Eén doos met tien inktstenen. Eén doos met tien gekleurde inktstenen. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

2x Chinese inktstenen
Resultaat: 80 EUR

Twee dozen met oude/antieke Chinese inktstenen met afbeeldingen en Chinese tekens. Eén doos met acht stuks. Eén doos met één grote plaquette. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.

3x Frans keramiek
Resultaat: 250 EUR

Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

1x Chinees bordje
Startprijs 20 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.

6x Chinese borden
Startprijs 250 EUR

Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Vier met haarlijn, één met chip. Eén goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x borden, 1900
Startprijs 40 EUR

Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met florale decors. Oren hebben chips af. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.

Antiek Chinees kannetje
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees porseleinen dekselkannetje met florale decor. Afmeting: 15 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Keramieken servies, Polen
Resultaat: 60 EUR

Oud keramieken serviesgoed. Polen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, theepot, melkkan (groot), melkkan (klein), twee suikerpotten, vier grote kommen, twee kleine kommen, tien kop+schotels, twee d...

Servies, Polen
Resultaat: 60 EUR

Oud keramieken servies, blauw met stippen. Polen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, theekan, melkkan, twee kandelaren, twee melkkannetjes, twee suikerpotjes, elf kop + schotels, twee-en-twintig bord...

Porseleinen valk
Startprijs 120 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen valk. Freureuth Kunstabteilung, door M. Herman Fritz. Circa: 1920. Afmeting: 30 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en tekst geetst. Afmeting: 8 x 18 x 10,5 cm ø. In goede staat.

2x Beeldengroepen
Startprijs 80 EUR

Twee porseleinen beeldengroepen. Tweede helft 20e eeuw. Eén vinger af. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Noir theeservies, 1950
Startprijs 60 EUR

Zes-delig Chinees porseleinen Familie Noir theeservies. Circa 1950. Afmeting: 3,5 - 16 cm. In goede staat.

Delfts-bont Fayence kaststel, 1900
Startprijs 120 EUR

Antiek Delfts-bont polychrome Fayence kaststel. Circa 1900. Afmeting: 22,5 - 36 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Kutani porselein, 1900
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen Kutani vaasjes met figuren en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 12,5 - 14 cm. In goede staat.

3x Chinees A'dams bont kommen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Startprijs 140 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Emaille beschildering. Twee goed. Twee beschadigd, haarscheur. Afmeting: 22,5 - 24 cm. In redelijke staat.

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee Queng Long borden, chips. Twee borden beschadigd, scheuren. Afmeting: ø 22,5 - 23,5 cm. In matig/redelijke toestand.

Oude/antieke Yi Xing theepot
Startprijs 700 EUR

Oude/antieke Chinese Yi Xing theepot met binnenzeef, Chinese tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x 15,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Lot Japans porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen oud/antiek Japans porselein. Twee borden, twee eierschaal kopjes met deksel + één schotel. Twee losse schotels, één gemberpot. Eén chip. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Yixing theepotten
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

Chinese figuur
Resultaat: 200 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur met bodemmerk en fijne beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2 Chinese knobbelvazen
Startprijs 50 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvazen met bloempotten decors en craquelé glazuur. Afmeting: 13,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,8 x 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot, Bamboe decor
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 22 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Chinese rolvazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors, fruit, landschappen etc. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese rolvazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors. Afmeting: 20e eeuw. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

Satsuma bloempot + Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen porselein. 20e Eeuw. Eén grote Satsuma bloempot. Eén zes-kantige Chinese vaas met vogels en florale decor. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.

Staande lamp, Wedgwood
Resultaat: 55 EUR

Engelse Wedgwood of Etruria stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 30 cm ø. In goede staat.

5x Kastkommen
Startprijs 90 EUR

Vijf stuks diverse keramieken kastkommen. 19e Eeuw. Eén maal goudsteen. Drie maal Maastricht. Eén maal Chinees decor. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en melk en bloed figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen plaquette
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette met tekst. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27,5 cm. In goede staat.

Duitse Meissen theekan
Startprijs 100 EUR

Duitse Meissen porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

9x Duitse Meissen gebaksborden
Resultaat: 300 EUR

Negen Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met handgeschilderde florale + goud decors. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Japanse blauw-witte kraagvaas.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.

Grote Meissen schaal
Startprijs 280 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5 x 42 x 30 cm. In goede staat.

2x Duitse Meissen vleesschalen
Startprijs 150 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen vleesschalen met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Bloempot Villeroy en Boch
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch bloempot met florale en landschappen decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 33 x 37 x 28 cm ø. In goede staat.