Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Kopjes, kommen, schotels, vaasjes. Delen beschadigd. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen basement met oker-bruine glazuur. Afmeting: 22 x 31 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.
Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.