Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x 18e eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal. Haarlijn bodem. Eén maal Chinees Imari met tuin + goud decor. Afmeting: ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen gemberpot met florale decors. Haarlijnen bodem. Afmeting: 22 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

2 Grote Imari dekselvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden op deksel. Eerste helft 20e eeuw. Met bloempotten, goud en florale decors. Afmeting: 50 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Zeshoekige Imari dekselvazen
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke opengewerkte Imari schaal
Startprijs 125 EUR

Antieke Imari porseleinen opengewerkte schaal met symbolische strijdwagen. Circa 1900. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen fijn gedecoreerde borden met gecontourneerde omranding en goud decor. Eén oestervormig. Ronde bord heeft twee haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 32 cm. In redelijk/...

Grote kapitale Imari schotel
Resultaat: 185 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Grote kapitale Imari schotel
Startprijs 90 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale en landschappen in coulissen decors. Gecontourneerd. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Startprijs 100 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

2x Japanse celadon pijpvaasjes, 1880
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse celadon pijpvazen met bloesemtak decor. Circa 1880. Eén vaas chips. Afmeting: 18 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon bloempot
Startprijs 100 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.

Celadon vaas
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met landschappen decors. Eén bord minimale chips rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees bord
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met pagode in landschap decor. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,3 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Grotere bord minimale chips. Afmeting: ø 22,7 - 23,8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 350 EUR

Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 120 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met bloembakken decors en goud decor. Drie kopjes goed, één haarscheur. Twee schotels goed, twee haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In red...

Familie Rose penselenbeker
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen penselenhouder met tekst en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 11,3 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en figuren in landschap decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 27 x 13 cm ø. In redelijke staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 22 x 17 cm ø. In goede staat.

11x Oude Chinese vaasjes
Resultaat: 120 EUR

Elf oude kleine Chinees porseleinen vaasjes met vogels en figuren decors en Chinese tekens, met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Chinese Yi Xing penselenpot
Startprijs 600 EUR

Antieke grote Chinese Yi Xing penselenpot met landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Kantonese Chinese Familie Rose vazen met salamanders, goud en figuren decors. Beide beschadigd. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Delfts blauwe borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delfts blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Fayence Delfts blauwe borden met chinoiserie decors. Beide één rand restauratie. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.

3x Delfts blauwe vazen
Startprijs 350 EUR

Set van drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decors en Foo-honden op deksels. Gemerkt de Klaauw. Enkele chips + glazuurschade. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Penseelhouder + bloempot
Startprijs 80 EUR

Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Gemberpot met figuren decor
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot + deksel en figuren in interieur decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 29 x 19 cm ø. In goede staat.

Grote Lladro groep
Startprijs 300 EUR

Zeer grote oude Spaanse Lladro porseleinen figurengroep. Twee elegante dames in park. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Bakfout basis. Afmeting: 49 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Royal Copenhagen, Beren
Startprijs 110 EUR

Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Resultaat: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Troubadour
Startprijs 160 EUR

Duits porseleinen figuur. Troubadour. 20e Eeuw. Gemerkt met Z, en Nr. 28. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

3x Oude/antiek figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke Duitse aardewerken figuren. Eén porseleinen paard, tweede helft 20e eeuw. Eén porseleinen vogel, KPM. Eén keramieken schenkkan Fayence, in de vorm van een eend, 18e - 19e eeuw. Besch...

2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 100 EUR

Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee Staffordshire honden. Eén koets met figuren. G.D.R. Thüringen. Jurk beschadigd. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porseleinen bisquit beeldjes
Startprijs 80 EUR

Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

5x Porseleinen vogel beeldjes
Resultaat: 140 EUR

Vijf oude Duitse porseleinen figuren. Vier maal Volkstet E.N.S. Eén maal Goebel, W. Germany. Afmeting: 11 -18 cm. In goede staat.

Porseleinen beeld, Steenbokrijder
Resultaat: 120 EUR

Groot porseleinen steenbokrijder. Naar oud voorbeeld, Napels gemerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 24 cm. In goede staat.

6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

Jugendstil kan
Resultaat: 75 EUR

Keramieken Jugendstil-stijl schenkkan met bronzen naakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

2x Beeld, Honden
Resultaat: 65 EUR

Twee grote oude Engelse keramieken honden. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Weense Goldscheider buste
Startprijs 40 EUR

Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese figuur, Han Dynastie
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese terracotta Han Dynastie hoogwaardigheidsbekleder met restpolychromie. Graf vondst. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Staffordshire honden etc.
Startprijs 100 EUR

Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 70 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Resultaat: 160 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

Lot Imari porselein
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen oud goud-Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén dekselvaas, twee vazen, twee kommen en twee borden. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Imari borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden met gecontourneerde omranding. Met tuin + paradijsvogel decor. Kleinere bord chip. Afmeting: ø 21,5 cm + ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Imari schotel met zilveren beugel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen schaal met gecontourneerde omranding en zilveren beugel, 835/000, versierd met parelrand. MT.: H.M.Mansvelt, Rotterdam jl.: Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Goud-Imari pijpvaas
Resultaat: 80 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse goud-Imari porseleinen pijpvaas. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Lot oud Japans goud-Imari
Startprijs 40 EUR

Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...

Imari kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Satsuma vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Satsuma vaas op houten console. Bovenrand + voet beschadigd. Afmeting: 95 x 45 ø. In matige staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR

Grote antieke porseleinen plaquette naar een schilderij van Geuze. Met gouden lijst en velours passe partout. Afmeting: 45 x 27 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas
Resultaat: 45 EUR

Antiek mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau en één vaas tegel. Kleine randschades. Circa 1800. Afmeting: 36 - 28 cm. In redelijjk/goede staat.

6x Antieke tegel/tableaus
Resultaat: 95 EUR

Zes antieke tegel/tableaus, divers. 18e - 19e Eeuw. Drie maal mangaankleur. Eén blauw Barok, restauraties. Eén religieuse tegel. Eén blauw/zwart, restauratie. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede s...

2x Perzische tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Perzische tegels in houten lijst. Figuren te paard. Afmeting: 22 x 25 cm + 21 x 21 cm. In goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

8x tegels, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

6x Oude Makkumse tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Friese ster
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws 16-pas tegeltableau 'Friese ster'. Beschadigingen. Afmeting: circa 52 x 52 cm. In redelijke staat.

Lot antieke tegels
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Hollandse polychrome wandtegels met diverse figuren decors. Eén gelijmd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

36x Jugendstil tegels
Resultaat: 100 EUR

Lot van zes-en-dertig antieke Jugendstil keramieken wandtegels. Circa 1915. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 14 x 14 cm. In goede staat.

2x Keramieken herdenkingsborden
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.

2x Herdenkingsborden
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld
Startprijs 75 EUR

Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.

Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.

Boerenbont servies
Resultaat: 100 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht boeren bont servies. Circa 1900. Bestaande uit: Vijf ovale schalen, elf kopjes, zeven-en-twintig schotels, twee opdienschalen, vijf soepborden, elf borden, twee suikerp...

5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 45 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Engels keramieken servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels keramieken servies. Indian Tree Opaque China, Hancock & Sons Strok on Trent. Circa 1900. Bestaande uit: Twee dekselschalen, drie vleesschalen + lekschalen, zeven borden, kom. Minimale c...

Houtgestoken figuur
Resultaat: 50 EUR

Grote oude/antieke Indonesische houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 24 cm. In goede staat.

Dekselterrine + onderschotel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse dekselterrine + onderschotel. Handbeschilderd met goud decor, landschappen en florale decors. Eén chip + gerestaureerd met krammen. Afmeting: 28 x 38 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Majolica vazenstel
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

Grote Chinese siervaas
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelie's en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Resultaat: 55 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm ø. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.