Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Chinese Ming vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinese Ming-stijl porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 24 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese vaas Kang Xi (bodemmerk)
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas (bodemmerk)
Resultaat: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.

Lot Hollands plateel, 3x
Resultaat: 60 EUR

Lot divers antiek Hollands plateel met bloem decors. Eén bloempot, circa 1915, chip. Eén rozensteker, Koninklijke Goedewaagen. Eén schaal DLA Huizen. Afmeting: circa 15 - 30 cm. In redelijk/goede staa...

2x Rozenburg vaasjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Arnhems' plateel
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Arnhems' plateel. Circa 1915. Ontwerp Klaas Vet. Eén bord met tandwiel. Eén schaal met vlinder + floraal. Afmeting: 22 -24 cm. In goede staat.

Purmerend plateelvaas
Resultaat: 125 EUR

Prachtige antieke polychrome Purmerend plateel vaas met distel decor. Diverse tekens en letters, Nr. 1014. Eén minimale chip. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

De Distel vaas, 1915
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...

Droste Cacao voorraadpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Droste Cacao servies
Startprijs 100 EUR

Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.

2x Droste cacao bekers
Resultaat: 100 EUR

Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.

3x Hollandse platelen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Hollandse platelen vazen met groen/grijze glazuur en florale decors. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Majolica stuk met spiegel
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Majolica spiegel. Circa 1900. Verliefd stel met luit. Bakfout + minimale chip. Afmeting: 68 x 24 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Frans Fayence aarderwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antieke Franse Fayence aardewerk, polychrome. Drie maal kaarskandelaren, floraal decor. Eén maal schaal, figuren decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

5x Engelse vazen met Geisha
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.

Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Makkumse dekselvazen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Hollandse Makkum keramieken dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

5 Delen Hollands Makkum aardewerk
Resultaat: 85 EUR

Vijf delen Hollands Makkum aardewerk. Vier sierborden en één bord met een gecontourneerde zilveren beugel, 925/000, voorzien van een opengewerkt biedermeier motief. MT.: J.Helweg, Amsterdam, jl.: T:18...

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 50 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen Delfts met zilver
Resultaat: 50 EUR

5 Delen Delfts blauw met zilver, 835/000, met een vaasje met zilveren rand, 3 dekselpotjes met zilveren deksel en een suikerbak met zilveren rand en een losse zilveren deksel. ø5-12cm, hoogte 6-17 cm....

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 15 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

Makkumse tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

7x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

3x Makkums, schenkkan en bord
Startprijs 60 EUR

Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumer-kom met Wan Li decor
Resultaat: 120 EUR

Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Droste cacao servies
Resultaat: 80 EUR

Haarlem Droste cacao servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cacao-kan, vijf schotels + zes kopjes. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Wedgwood servies
Resultaat: 80 EUR

Engels Wedgwood Creme Ware porseleinen servies. Bestaande uit: 12 Eierdoppen, botervloot, 12 soepkommen, koffiepot, suiker + melkpot, 15 kop + schotels, dekselpot. Minimale beschadiging mogelijk. Twee...

Antiek kinder servies
Resultaat: 150 EUR

Antiek porseleinen kinderservies met spelende kinderen voorstelling. Circa 1920. Onduidelijk gemerkt. Bestaande uit: Kopje, haarlijn + chips. Eén deksel, suikerpot, gelijmd. Afmeting: 4 - 10 cm. In re...

3x Duitse keramieken schalen
Resultaat: 100 EUR

Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits keramiek, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...

Zes delen oud Frans porselein
Startprijs 60 EUR

Zes delen oud Frans porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot porseleinen ei 'Faberge-stijl'. Zes-kantige dekseldoos. Vier-delige theeset. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Wedgwood of Etruria servies
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 80 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

5 Delen Brunslau keramiek
Startprijs 50 EUR

Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.

Royal Albert servies
Startprijs 75 EUR

Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...

3 Delen Herend porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Herend porselein. Handpainted. Tweede helft 20e eeuw. Eén bloempot, één vaas en één asbak. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette, Erotiek
Startprijs 160 EUR

Grote erotische Chinees porseleinen plaquette. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x 25 cm. In goede staat.

Divers serviesgoed
Startprijs 35 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Startprijs 60 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese draken-kom
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen draken-kom met bodemmerk en tekst. In rose, groen geel. Kom heeft zes merktekens. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden, haarlijn. Eén dekselvaas, gelijmd. Afmeting: 18,5 - 22 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...

6x Oude Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Twee sets. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.

6x Chinese snuffbottles
Startprijs 100 EUR

Zes oude Chinees porseleinen snuffbottles met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie dekselpotjes en drie dekselvaasjes met diverse decors. Afmeting: 7 -13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette, Wang Xiao Ting
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.

Chicken kom, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.

3x Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Kleine Chinese Yixing theepot
Startprijs 60 EUR

Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

3x Hummel figuren
Resultaat: 110 EUR

Drie oude Duitse Hummel figuren. Goebel, West Germany. Eén maal meisje + jongen muzikanten. Eén maal jongen met konijnen. Eén maal meisje met vogel op hek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee Yixing gemberpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Grote Yixing theepot
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees gesigneerde Yixing theepot. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote Yixing vaas
Startprijs 140 EUR

Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Yi Xing potje
Startprijs 80 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Dresden beeld, Moeder leest kinderen voor
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Porseleinen Dresden postkoets
Resultaat: 100 EUR

Oude porseleinen postkoets met vergulding. Dresden Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Vinger beschadigd. Afmeting: 25 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Dresden beeld, Vrouw en man met instrument
Resultaat: 65 EUR

Zeer grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Vrouw met piano, en man met cello. Afmeting: 25 x 31 x 32 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Geetst bamboe decor en tekst. Afmeting: 11 x 17,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Antiek bisquit porselein
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen beelden met vazen. Gemerkt + Nr. 9958. Circa 1890. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen met vrouw
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Herend porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Handbeschilderd, met florale, dieren en goud decor. Eén theepot, één kandelaar en één dekseldoos. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)
Resultaat: 60 EUR

Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot Royal Copenhagen porseleinen beeld. Moeder met jongen. Met initialen I.P.I. 1552 l.a. Afmeting: 28,5 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen, Poes
Startprijs 90 EUR

Royal Copenhagen porseleinen poes. Nr. 1803. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Bing en Gröhndahl figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröhndahl figuren. 'Verlegen' en 'Verliefd paar'. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen schaal
Startprijs 80 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.

Dresden beeldengroep
Resultaat: 95 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen figurengroep. Man en vrouw met dobbelstenenspel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 27 x 10 cm. In goede staat.

4 Sitzendorf figuren.
Startprijs 200 EUR

Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...

Thüringer figurengroep, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Thüringer porseleinen figurengroep. Blauw met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17 x 7 cm. In goede staat.

2x Porseleinen beeldengroep
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen beeldengroepen. 20e Eeuw. Eén maal Dresden, heer en dame, één vinger er af. Eén maal onduidelijk gemerkt Dresden, dame met papegaai, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goe...

Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 60 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met Wanli Chinees decor met pauw. Gelijmd. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijke staat.

4x Wit porselein
Startprijs 50 EUR

Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

4-Delig Delftsblauw kaststel
Startprijs 80 EUR

Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.

10x Delfts-blauwe borden
Startprijs 200 EUR

Tien Hollandse oud Delftse borden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Stel Delfts blauwe vazen
Startprijs 50 EUR

Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

Delftsblauwe vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramieken dekselvaas. Gemerkt APK. Geribbeld en acht-kantig. Circa 1900. Afmeting: 49 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delftse borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuws aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 18e eeuws Delfts aardewerk. Eén maal polychrome apothekerpot Aureum, goed. Eén maal bord Chinees decor + visser, goed. Eén maal groot bord met chinoiserie decor floraal, barst. Afmeting: 23 ...

3x Porceleyne Fles
Startprijs 50 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

2x Royal Sphinx Maastricht wand borden, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden
Startprijs 60 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Ram Arnhem gemberpot , 1930
Resultaat: 60 EUR

Grote Ram Arnhem Delfts blauwe keramieken gemberpot met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 23 x 20 cm. In goede staat.

2x Koperen tabakspotten
Startprijs 55 EUR

Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

Grote Duitse Rosenthal dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.

2x Antieke Weense vazen
Resultaat: 65 EUR

Twee grote antieke Weens porseleinen Jugendstil vazen met goud en florale decors. Goud iets sleets. Circa 1915. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.