Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x 18e eeuwse Chinese borden 6097
2x 18e eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote Chinese gemberpot 6099
Grote Chinese gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas 6100
Chinese tulpenvaas

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Grote Imari dekselvazen 6101
2 Grote Imari dekselvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Zeshoekige Imari dekselvazen 6102
2x Zeshoekige Imari dekselvazen

Resultaat:

325 EUR

Antieke opengewerkte Imari schaal 6103
Antieke opengewerkte Imari schaal
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Imari schotels, 19e eeuw 6104
2x Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote kapitale Imari schotel 6105
Grote kapitale Imari schotel

Resultaat:

185 EUR

Grote kapitale Imari schotel 6106
Grote kapitale Imari schotel
Startprijs 90 EUR
2x Imari schalen 6107
2x Imari schalen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Japanse celadon pijpvaasjes, 1880 6108
2x Japanse celadon pijpvaasjes, 1880

Resultaat:

80 EUR

Chinees bordje, 18e eeuw 6109
Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
2x Chinese borden, Queng Long 6110
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR
2x Chinese borden, Queng Long 6111
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR
Chinese celadon bloempot 6112
Chinese celadon bloempot
Startprijs 100 EUR
Celadon vaas 6113
Celadon vaas
Startprijs 200 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese borden 6114
2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 200 EUR
18e Eeuws Chinees bord 6115
18e Eeuws Chinees bord
Startprijs 100 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese borden 6116
2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6117
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels 6118
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

120 EUR

Familie Rose penselenbeker 6119
Familie Rose penselenbeker
Startprijs 350 EUR
Chinese pijpvaas, 19e eeuw 6120
Chinese pijpvaas, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Gemberpot 6121
2x Gemberpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
11x Oude Chinese vaasjes 6122
11x Oude Chinese vaasjes

Resultaat:

120 EUR

Chinese Yi Xing penselenpot 6123
Chinese Yi Xing penselenpot
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6124
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6125
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

275 EUR

4x Delfts blauwe borden 6126
4x Delfts blauwe borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Delfts blauwe borden 6127
2x Delfts blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Delfts blauwe borden 6128
3x Delfts blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

3x Delfts blauwe vazen 6129
3x Delfts blauwe vazen
Startprijs 350 EUR
Penseelhouder + bloempot 6130
Penseelhouder + bloempot
Startprijs 80 EUR
Gemberpot met figuren decor 6131
Gemberpot met figuren decor
Startprijs 300 EUR
Grote Lladro groep 6132
Grote Lladro groep
Startprijs 300 EUR
2x Royal Copenhagen, Beren 6133
2x Royal Copenhagen, Beren
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Bing en Gröhndahl figuur, Varken 6134
Bing en Gröhndahl figuur, Varken

Resultaat:

70 EUR

Porseleinen beeld, Troubadour 6135
Porseleinen beeld, Troubadour
Startprijs 160 EUR
Verkocht
3x Oude/antiek figuren  6136
3x Oude/antiek figuren

Resultaat:

80 EUR

2x Art Deco boekensteunen 6137
2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Porseleinen beeldjes 6138
3x Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Lot porseleinen bisquit beeldjes 6139
Lot porseleinen bisquit beeldjes
Startprijs 80 EUR
7x Porseleinen beeldjes 6140
7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
5x Porseleinen vogel beeldjes 6141
5x Porseleinen vogel beeldjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, Steenbokrijder 6142
Porseleinen beeld, Steenbokrijder

Resultaat:

120 EUR

6x Fürstenberg figuren 6143
6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jugendstil kan 6144
Jugendstil kan

Resultaat:

75 EUR

Porseleinen tafelstuk 6145
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Beeld, Honden 6146
2x Beeld, Honden

Resultaat:

65 EUR

Weense Goldscheider buste 6147
Weense Goldscheider buste
Startprijs 40 EUR
Chinese figuur, Han Dynastie 6148
Chinese figuur, Han Dynastie
Startprijs 250 EUR
Porseleinen Staffordshire honden etc. 6149
Porseleinen Staffordshire honden etc.
Startprijs 100 EUR
Porseleinen lampenvoet 6150
Porseleinen lampenvoet
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zeer kleine Chinese Imari trekpot  6151
Zeer kleine Chinese Imari trekpot

Resultaat:

160 EUR

4x Oud/antiek Imari porselein 6152
4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Imari porselein 6153
Lot Imari porselein

Resultaat:

100 EUR

2x Imari dekselpotten 6154
2x Imari dekselpotten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Imari borden 6155
2x Imari borden

Resultaat:

70 EUR

Imari schotel met zilveren beugel 6156
Imari schotel met zilveren beugel
Startprijs 120 EUR
2x Imari vazen 6157
2x Imari vazen
Startprijs 50 EUR
2x Imari schalen, 19e eeuw 6158
2x Imari schalen, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Goud-Imari pijpvaas 6159
Goud-Imari pijpvaas

Resultaat:

80 EUR

Lot oud Japans goud-Imari 6160
Lot oud Japans goud-Imari
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Imari kaststel 6161
Imari kaststel

Resultaat:

30 EUR

4x Imari schotels 6162
4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote Satsuma vaas, 19e eeuw 6163
Grote Satsuma vaas, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Porseleinen plaquette 6164
Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR
Verkocht
6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas 6165
6-Pas tegeltableau + 1 tegel, vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6x Antieke tegel/tableaus 6166
6x Antieke tegel/tableaus

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Perzische tegels 6167
2x Perzische tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tegeltableau met spreuk 6168
Tegeltableau met spreuk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
8x tegels, 17e - 18e eeuw 6169
8x tegels, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Oude Makkumse tegels 6170
6x Oude Makkumse tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tegeltableau, Friese ster 6171
Tegeltableau, Friese ster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6172
Tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6173
Tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels 6174
Lot antieke tegels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
36x Jugendstil tegels 6175
36x Jugendstil tegels

Resultaat:

100 EUR

2x Keramieken herdenkingsborden 6176
2x Keramieken herdenkingsborden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Herdenkingsborden 6177
2x Herdenkingsborden

Resultaat:

60 EUR

Keramieken kan,  Paul Dresler - Krefeld 6178
Keramieken kan, Paul Dresler - Krefeld
Startprijs 75 EUR
Baardmanskruik, 18e eeuw 6179
Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Boerenbont servies 6180
Boerenbont servies

Resultaat:

100 EUR

5x Kastkommen, ca. 1900 6181
5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Engels keramieken servies 6182
Engels keramieken servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Houtgestoken figuur 6183
Houtgestoken figuur

Resultaat:

50 EUR

Dekselterrine + onderschotel 6184
Dekselterrine + onderschotel
Startprijs 120 EUR
3-Delig Majolica vazenstel 6185
3-Delig Majolica vazenstel
Startprijs 80 EUR
4 Delen keramiek, gesigneerd 6186
4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 60 EUR
4 Delen keramiek, gesigneerd 6187
4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Grote Chinese siervaas 6188
Grote Chinese siervaas
Startprijs 250 EUR
Chinese gemberpot 6189
Chinese gemberpot
Startprijs 70 EUR
Lot Chinees porselein, 20e eeuw 6190
Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese borden 6192
2x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees trekpotje 6193
18e Eeuws Chinees trekpotje

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom 6194
17e - 18e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

110 EUR