Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm
Lot van 39 Amerika muntgeld + penningen, deels zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Kavel diverse munten Nederland waaronder: 10 cent 1849 (met punt), 5 cent 1869, 5 cent 1863, 5 cent 1868, 5 cent 1862, 1/2 gulden 1898, 1/2 gulden 1929, 1 cent 1901, 1 cent 1906, 5 cent 1914, 5 cent 1...
Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...
Kavel met 3 zilveren munten: 1x 1/2 gulden 1858, 1x 1 gulden 1863 WIII en 1x 2,5 gulden 1854.
Kavel van 3 munten: 1x 25 cent 1980 misslag, 1x 1 gulden 1892 en 1x 1 gulden 1913.
Zilveren botdrager (z.j.) Vlaanderen, Lodewijk van Male (1346 - 1384).
Twee munten: 1x Rijderschelling 1680 Zwolle (klop pijlebundel) en 1x Rijderschelling 1686 Kampen (klop pijlebundel).
Zilveren tolpenning (denier) Deventer (z.j. 1014-1024).
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Doos vol met één-en-twintig (21x) stockboeken. Diversen wereld. Leuk om uit te zoeken, avonden werk !
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Twee muntenalbums met munten: 1x album met ca. 200 munten Spanje en 1x album met ca. 260 munten Italië.
Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld onder andere: Turkije, België, India, Oostenrijk, Zimbabwe, Brazilië, Nicaragua.
Kavel diverse munten Nederland/Ned. Indië waaronder: 1 gulden 1939, 1/2 gulden 1928, 1/2 gulden 1862, diverse 1 cent, 2,5 cent en 5 cent stukken.
Boek met ca. 70 bankbiljetten wereld waaronder: Oostenrijk, Rusland, Frankrijk, Hongarije, Italië, Luxemburg, Spanje, Joegoslavië.
Album met ca. 60 biljetten wereld waaronder: Argentinië, India, Brazilië, Turkije, Hongarije, Camboja, Costa Rica, Joegoslavië, Indonesië, Marokko, Italië, Nigeria, Pakistan, Peru, Polen.
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Acht stockboeken postzegels met aardige collecties van ondermeer; Frankrijk, Spanje, Italië, Vaticaan-stad, Indonesië en Bulgarije.
Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal postzegel insteek albums, waaronder Falz Loz album België. Kleine collectie China en Zuid en Noor Europese landen.
Zes stuks postzegel insteek albums. Meest recent materiaal Europa en wat klassiek materiaal van België en Duits-rijk.
Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.
Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.
Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Lot diverse Nederlandse munten, ook veel zilver. Bestaande uit: 1x 5 cent, 1850. 5x 25 cent, 1928, 1849, 1918, 1939 en 1941. 2x ½ gulden, 1922 en 1929. 2x 2½ cent, 1929 en 1913. 1x 2½ cent, 1941. 2x...
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...
Postzegel verzameling Nederlandse Antillen in Davo kristal album vanaf 1950 t/m 1988. Goed gevuld. Catalogus waarde € 850,= En stockboek met blokken en series + lot los divers.
Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.
Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.
Map met diverse bankbiljetten vier-en-twintig stuks (24 st.) , wereld. Waaronder: Twee maal ziverbon van Hfl. 1,= (gulden). Nederland: Eén gulden, en 2,5 en 5 en 10-gulden biljet en diverse anderen, z...
Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...